-63%

Psychiatra w piekle. Opętanie, szatan, egzorcyzmy - świadectwo naukowca

Special Price 14,90 zł   Normalna cena 39,90 zł Oszczędzasz 25 zł
Najniższa cena z 30 dni: 14,90 zł
Dostępność: W magazynie
Więcej informacji
ISBN 978-83-7864-048-6
Numer katalogowy K05048
Wymiary 145 x 205 mm
Okładka miękka
Ilość stron 346
Rok wydania 2012

Poruszające świadectwo wybitnego naukowca, to pierwsza książka, która ujawnia myśli i doznania osób dotkniętych opętaniem demonicznym!

Prof. Simone Morabito, znany i ceniony naukowiec z przeszło trzydziestoletnią praktyką w wielkich uniwersyteckich klinikach, zebrał obszerny, udokumentowany materiał na temat chorób spowodowanych przez szatańskie opętanie. Jak sam przyznaje, przez wiele lat nie wierzył w realne istnienie złych duchów i możliwość opętania. Dopiero wstrząsające fakty, z którymi spotkał się w swojej praktyce lekarskiej, sprawiły, że całkowicie zmienił zdanie. Od tamtego czasu zaczął zbierać dokumentację na temat chorób spowodowanych przez szatana. Dziś współpracuje z wieloma egzorcystami i często jest zapraszany na konferencje dotyczące tej problematyki.

Prof. Morabito podczas wieloletniej pracy z pacjentami zbadał setki przypadków opętania, spośród których wiele zostało tu szczegółowo opisanych. Według niego tysiące pacjentów dotkniętych tym dramatycznym cierpieniem nie zostało prawidłowo zdiagnozowanych, bo lekarze zbyt często nie są oświadomi istnienia osobowego zła. Do rozpoznania tej choroby konieczna jest bowiem wiara…

W świetle mojego credo – pisze Morabito – jako człowiek nauki i sumienia mogłem zaobserwować, również za pomocą skomplikowanych przyrządów medycznych, przypadki opętań. Opętani poddawani egzorcyzmom ulegają całkowitej amnezji. Nie pamiętają swoich przerażających krzyków, psychomotorycznych ruchów, fenomenu przewidywania i jasnowidzenia oraz innych nadzwyczajnych zjawisk…

Uważany jestem za bardzo odważnego człowieka, jednak po przeżyciu opisanych tu zjawisk nie potrafię już położyć się do łóżka przy zgaszonym świetle.

Demon jest pośród nas tak, jak zanieczyszczenie powietrza atmosferycznego, które wdychasz nie zdając sobie z tego sprawy. Dopiero później lekarze odczytują ze zdjęcia rentgenowskiego twoich płuc efekty zanieczyszczenia. Podobnie robią eksperci i egzorcyści, którzy odkrywają porażający wpływ demona na ciebie i twoje życie przez cały czas kiedy się nie modliłeś i nie powierzałeś Bogu.

Simone Morabito

PROF. SIMONE MORABITO – jeden z najwybitniejszych włoskich lekarzy – w 1960 r., w wieku 24 lat, z najlepszym wynikiem na roku ukończył studia medyczne, specjalizując się w chirurgii. Później zdobył również specjalizację z psychiatrii, neurologii, psychoterapii i pediatrii. Odkrył i opatentował system diagnozowania klinicznego za pomocą komputera. Był nominowany przez Instytut Naukowy w Paryżu do Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny.

NOTA AUTORA

Książka ta ukazuje „tragedię ludzką” przeżywaną w cieniu wiecznych cierpień, które dotykają każdego, kto w tym życiu (naszym jedynym życiu) nie przyzna się do Jezusa Chrystusa, JEDYNEGO ZBAWICIELA i nie przyjmie prawdy o Jego zbawczej Męce.

Opisane świadectwa opętania, niektóre złożone przez ludzi niewierzących, zupełnie oddanych życiu światowemu (często przeniknięte myślą satanistyczną), zostają skonfrontowane i podporządkowane temu, co naucza Jeden, Święty, Powszechny i Apostolski Kościół przez swoje Magisterium. Autor jest świadomy, że poniższa praca, naukowa i teologiczna, może być właściwie zrozumiana jedynie przez tych, których charakteryzuje dociekliwość myślenia połączona z głęboką moralnością (jedyna możliwa droga dotknięcia, doświadczenia pojęcia Boskości to aktywne życie kontemplacyjne).

UT UNUM SINT

Inni klienci kupili również