-13%

Wspomnienia. Błogosławiony ksiądz Michał Sopoćko

Special Price 34,90 zł   Normalna cena 40,00 zł Oszczędzasz 5 zł
Najniższa cena z 30 dni: 34,90 zł
Dostępność: W magazynie
Więcej informacji
ISBN 978-83-65893-85-7
Numer katalogowy 893857
Wymiary 145 x 205 mm
Okładka miękka
Ilość stron 312
Rok wydania 2022

Dziękując Bogu za dar kapłaństwa, ks. Michał wyznał: „Sięgając wstecz aż do lat dziecinnych widzę jedno pasmo objawień nieskończonego Miłosierdzia Bożego, które pozwoliło mi urodzić się z bogobojnych rodziców chrześcijańskich, którzy odmawiając sobie rzeczy koniecznych troszczyli się mimo wielkich trudności o moje wychowanie, rozbudzając w podświadomości zamiłowanie do kultu”.

Świadomy wielkiego daru Miłosierdzia, ks. Michał od tej pory starał się być jego narzędziem poprzez swoje kapłaństwo (...).

Białostocki Kościół nosi w swoim sercu głęboką wdzięczność ks. Michałowi za jego wielkie kapłańskie serce. W 2008 r. papież Benedykt XVI ogłosił go błogosławionym.

W 10. rocznicę jego beatyfikacji oddajemy do rąk Czytelnika publikację pt. Wspomnienia. Są to jego osobiste wspomnienia z przeszłości, bogate w treść, wydarzenia i różne opisy. Nadto znajdują się w niej jego wspomnienia o s. Faustynie Kowalskiej i s. Jadwidze - Faustynie Osińskiej, osobach, z którymi wyjątkowo mocno związane było jego kapłańskie życie.

Arcybiskup Tadeusz Wojda SAC
Metropolita Białostocki,
ze słowa wstępnego

Inni klienci kupili również