Księgarnia internetowa Religijna.pl istnieje na rynku od 2006 roku. Od początku również realizuje zamówienia składane przez klientów katalogu wysyłkowego Klubu Książki Katolickiej.

Klub Książki Katolickiej od lat uczestniczy w głoszeniu słowa Bożego oraz w szerzeniu chrześcijańskiej i polskiej kultury, a także propagowaniu prawdziwej historii Polski i patriotyzmu. Dbałość o duszę i umysł uzupełniają pozycje kulinarne oraz z tematyki zdrowia, w tym ziołolecznictwa.

Prócz książek, stanowiących trzon oferty Katalogu, znaleźć w nim można również dewocjonalia, obrazy, filmy, muzykę, a także preparaty ziołowe.

Nasz katalog można zamówić bezterminowo i bez zobowiązań. Ukazuje się on kilka razy do roku, w szczególności na Święta Wielkiej Nocy oraz przed Bożym Narodzeniem, i jest rozsyłany do naszych subskrybentów bez ponoszenia kosztów z ich strony. Można również spotkać mniejsze objętościowo wydania naszych katalogów dołączane do dobrych katolickich czasopism. Do wszystkich zamówień dołączamy upominki!

W czerwcu 2019 roku Katalog Klubu Książki Katolickiej połączył się z katalogiem książek Prodoks. Od tego momentu ukazuje się wspólny katalog pod marką „Klub Książki Katolickiej Prodoks”.

Patronat nad działalnością Klubu Książki Katolickiej Prodoks sprawuje Fundacja Dobrego Słowa - właściciel firmy Dystrybucja AA sp. z o.o., wydającej nowy katalog.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!