Płatność i wysyłka

Oferujemy Państwu bezpłatną dostawę przy zamówieniach o wartości co najmniej 99,00 zł - bez względu na sposób dostawy (poczta/kurier).

Dla zamówień o wartości poniżej 99,00 zł koszty wysyłki wynoszą jedynie 9,90 zł.

Cennik ten dotyczy wyłącznie adresów dostaw na terenie Polski.

Dostawa realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kurierem firmy FedEx. W obu przypadkach cena jest taka sama i zależna tylko od wartości zamówienia (j.w.).

Możliwy jest również odbiór osobisty w Krakowie. Ta forma realizacji zamówienia nie pociąga za sobą kosztów wysyłki bez względu na wartość zamówienia.

Płatność za zamówione towary może nastąpić przedpłatą przelewem lub przy odbiorze.

W przypadku przedpłaty, możliwy jest wybór dwóch sposobów płatności: samodzielny przelew wykonany na podstawie przesłanego potwierdzenia zamówienia lub płatność on-line poprzez system płatnoścu PayU. W drugim przypadku możliwa jest też realizacja płatności kartami kredytowymi.

Dane do przelewu samodzielnego przesyłane są niezwłocznie po złożeniu zamówienia.

Wybór sposobu dostawy oraz płatności następuje w trakcie składania zamówienia. Po ostatecznym zatwierdzeniu zamówienia przesyłane jest na podany w nim adres mailowy potwierdzenie zamówienia, a w nim numer konta bankowego do przelewów.

Do zamówionych produktów dołączane są prezenty zgodne z ofertą prezentowaną w aktualnym katalogu wysyłkowym Klubu Książki Katolickiej.

W przypadku jakichkolwiek niezgodności w otrzymanym zamówieniu prosimy o kontakt mailowy księgarnią. Formularz kontaktowy dostępny jest na końcu tej strony księgarni.
Bezpośredni e-mail do księgarni to religijna@religijna.pl

Numer konta bankowego:

69 1950 0001 2006 0326 9921 0002 (Idea Bank)

W tytule przelewu prosimy koniecznie wpisać numer zamówienia!