-34%

Cuda błogosławionego kardynała Stefana Wyszyńskiego

Special Price 22,90 zł   Normalna cena 34,90 zł Oszczędzasz 12 zł
Najniższa cena z 30 dni: 22,90 zł
Dostępność: Brak w magazynie
Więcej informacji
ISBN 978-83-2771-949-2
Numer katalogowy 719492
Wymiary 130 x 200 mm
Okładka twarda
Ilość stron 184
Rok wydania 2021

Prymas tysiąclecia nieustannie wskazuje drogę.

Przez lata był niepodważalnym autorytetem i duchowym przywódcą. Polacy pamiętają go jako niezłomnego męża stanu, który wspierał rodaków w trudnych czasach komunizmu. Ta książka przypomina, że dla wielu był także dobrym ojcem, któremu można powierzyć troski dnia codziennego. Umieszczone tu świadectwa są tego nie podważalnym dowodem.

Matach na Pomocy Nieustającej wysłuchała mnie przez wstawiennictwo kardynała Ste Jana Wyszyńskiego. Szybko wracałam do zdrowia po operacji. Z całego serca dziękowałam lej wraz z moją rodziną. Nasze modlitwy zostały wysłuchane. Badania piersi po operacji wykazały, że rak jest niezłośliwy i został usunięty w całości z organizmu.

Fragment modlitwy o Beatyfikację
Boże w Trójcy Świętej Jedyny, Ty w swojej niewypowiedzianej dobroci powołujesz ciągle nowych apostołów, aby przybliżali światu Twoją Miłość. Bądź uwiel biony za to, że dałeś nam opatrznościowego Pasterza Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia.

W książce znajdziesz 70 świadectw łask otrzymanych za wstawiennictwem Kardynała Stefana Wyszyńskiego - w tym opis cudu beatyfikacyjnego siostry Nulli - opracowanych przez wicepostulato-ra procesu beatyfikacyjnego o. Gabriela Bartoszewskiego OFMCap i notariusza Anielę Michalską.

Inni klienci kupili również