-67%

Wyprawa po nieśmiertelność. Psychoterapia Ewangelią 2

Special Price 14,90 zł   Normalna cena 44,90 zł Oszczędzasz 30 zł
Najniższa cena z 30 dni: 19,90 zł
Dostępność: Brak w magazynie
Więcej informacji
ISBN 978-83-8079-034-6
Numer katalogowy 796850
Wymiary 150 x 225 mm
Okładka miękka, skrzydełka
Ilość stron 252
Rok wydania 2022

Kontynuacja bestsellera Psychoterapia Ewangelią. Stanowi zapis ćwiczeń duchowych autora - znanego psychologa, dzielącego się z czytelnikami i pacjentami swoimi doświadczeniami. Praca nad sobą nigdy się nie kończy - zwłaszcza w kontekście zbawienia i wieczności. Dopóki żyjemy, mamy szansę na poprawę i nawrócenie.

"Chciałem uzupełnić, rozwinąć i poszerzyć treść w kierunku praktycznej duchowości, a nie wyjaśniania teorii psychologicznych. Wspólnie z Czytelnikiem pragnę podziwiać niezgłębioną tajemnicę Bożej obecności i dociekać przyczyn problemów, jakie mamy ze zbliżeniem się do niej. Mam nadzieję, że niniejsza książka pomoże usunąć z drogi Czytelnika przynajmniej niektóre z nich.

Rozważając Pismo Święte, powinniśmy zrozumieć, że to słowa Biblii wyjaśniają nam nasze własne znaczenie w świecie, a życie czynią czytelnym. Prawda należy do Boga, a my ją tylko odkrywamy i przyjmujemy (oby), ale jej nie wytwarzamy. To nie nasze poglądy mają potwierdzać prawdziwość Ewangelii, to Ewangelia potwierdza je (lub obala)."

Marek Pietrachowicz

Marek Pietrachowicz - Astrofizyk (UW) i psycholog kliniczny (SWPS). Modelowat struktury atomowe, programował radary, pracował w fundacjach pomagających dzieciom w nauce i bezpiecznym surfowaniu po internecie.
Od prawie sześciu lat prowadzi w Warszawie gabinet psychologiczny Strefa Zrozumienia. Interesuje się psychologią kognitywną opartą na dowodach naukowych oraz duchowością katolicką. Miłośnik historii i języków Japonii oraz kultury celtyckiej.