Wielkie wizje mistyczne. Komplet 3 książek

Wydawnictwo: Wydawnictwo AA
Dostępność: W magazynie
Kod katalogowy: 640226
79,00 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Wielkie wizje mistyczne - komplet 3 ksiażek:

Życie Maryi w wizjach wielkich mistyczek

Praca zbiorowa

Życie Najświętszej Maryi Panny w nadprzyrodzonych wizjach wielkich mistyczek: Św. Elżbiety z Hesji, Św. Brygidy Szwedzkiej, Bł. Marii z Agredy, Bł. Anny Katarzyna Emmerich. W 37 rozdziałach zostały przedstawione tajemnice życia Matki Jezusa oraz Jej Boskiego Syna. Pojawiają się także postaci rodziców Maryi św. Joachima i św. Anny oraz św. Józefa. Każde zdanie w tej książce zostało zaczerpnięte bezpośrednio z jednego z tych czterech mistycznych źródeł.

Wym. 145 x 200 mm, opr. twarda, s. 368

Aniołowie w wizjach wielkich mistyczek

ks. Marcello Stanzione

Dzięki świadectwu wielkich mistyczek poznajemy życie aniołów oraz rolę, jaką pełnią dla dobra ludzi. Jest to żywe i poruszające świadectwo o więzach, jakie łączą ludzi z aniołami (a także o czasach, w jakich żyły opisane tu mistyczki). Kobiety przedstawione w tej książce miały liczne wizje i ekstazy, podczas których wchodziły w rzeczywistość świata niewidzialnego. Bywało, że kontaktowały się częściej z aniołami niż z ludźmi!

Wym. 145 x 200 mm, opr. twarda, s. 352

Czyściec w wizjach mistycznych

ks. Marcello Stanzione

Ks. Marcello Stanzione przedstawia świadectwa kobiet – świętych, błogosławionych, sług Bożych, zmarłych w opinii świętości mistyczek, stygmatyczek i mistrzyń duchowych, które doświadczyły wizji czyśćca i pozostawiły nam wstrząsające świadectwa swych przeżyć.

Wym. 145 x 200 mm, opr. miękka, s. 352

Specyfikacja
ISBN 978-83-7864-022-6
Okładka twarda
Liczba stron 368, 352, 352
Wymiary 140 x 200 mm
Znaczniki produktu