-37%

Pismo Święte w komiksie - wersja komunijna z dedykacją

Special Price 169,00 zł   Normalna cena 269,00 zł Oszczędzasz 100 zł
Najniższa cena z 30 dni: 169,00 zł
Dostępność: W magazynie
Więcej informacji
ISBN 978-83-7864-407-1
Numer katalogowy 076614
Wymiary 240 x 330 mm
Okładka twarda
Ilość stron 472
Rok wydania 2021

Pismo Święte w komiksie to piękna pamiątka przystąpienia do Pierwszej Komunii Świętej. Cały tekst w niniejszym tomie opiera się na Biblii Tysiąclecia, czyli tekście używanym w liturgii, a bogata szata graficzna została przygotowana przez artystę, zafascynowanego historią Bożego prowadzenia przez wszystkie wieki. I nie jest to tylko jakaś opowiastka o czasach minionych, ale przypomnienie, że Bóg jest blisko i chce nas uwalniać od trosk, rozświetlać mroczne dni i wspierać w codzienności. I czyni to za pomocą swojego Słowa.

Niech więc ta księga stanie się nie tylko miłą pamiątką Pierwszej Komunii Świętej, ale będzie zachętą do częstego sięgania do Biblii i karmienia się życiodajnym Słowem Boga.

Jedyny taki komiks biblijny!
Dzieło polskiego autorstwa!

Pismo Święte w komiksie w pierwszokomunijnej, okolicznościowej wersji w obwolucie ze złoceniami. We wszystkich wersjach tego dzieła zamieszczono stronę przeznaczoną na odręczne dedykacje.

Aby zamówić Pismo Święte w komiksie w wersji komunijnej, dane do umieszczenia na dedykacji należy przekazać po zakupie produktu: w uwagach podczas składania zamówienia, poprzez zakładkę "Zapytaj o produkt" na stronie produktu, przez ogólny formularz kontaktowy, do którego link można znaleźć w stopce strony, ewentualnie zgłosić telefonicznie.
Czas realizacji do 5 dni.

Zajrzyj do książki:

Zobacz spot promocyjny: