Żyje się tylko raz

Wydawnictwo: Znak
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 058723
34,90 zł
15,70 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Przyjaciel kardynałów, artystów i bezdomnych

Grzesiek nie ma prostego życia: od dzieciństwa choruje, stracił nogę, jego tata chciał go zabić. Mimo to trudno spotkać człowieka bardziej pogodnego, zawsze gotowego do rozmowy, rady i modlitwy. Człowieka, który zaraża swoim pozytywnym nastawieniem, zna papieży Benedykta XVI i Franciszka i dwa razy pomimo swojej niepełnosprawności doszedł do Santiago de Compostela.

Ta książka to opowieść o jego drodze, a także o Twojej, choć teraz wydaje Ci się to nieprawdopodobne.

Jestem wielkim szczęściarzem, że Cię znam, Grzesiu. Zadziwiaj, proszę, dalej świat sobą! Bo dzięki Tobie świat jest lepszy!

Antoni Pawlicki

Myślę, że znamy Grzegorza tylko w małym stopniu. To, że pojawia się na naszych koncertach, że jesteśmy cały czas na łączach telefonicznych, to wciąż za mało. Czekam na tę książkę z utęsknieniem i jestem ciekaw: co ten człowiek jeszcze zdziałał, zdobył, przeżywał, gdzie był?

Robert „Litza” Friedrich

Miałam trudne momenty w swoim życiu, przeżywałam różne łęki, a on był taką osobą, która choć nie najbliższa, zawsze była chętna wesprzeć i słowem, i modlitwą. Wiedziałam, że na Grześka mogę liczyć.

Małgorzata Kożuchowska

Ma ogromną umiejętność zyskiwania przyjaciół. Widać, że Pan stawia na jego drodze odpowiednich ludzi, którzy chcą mu pomagać. Kiedy po oprotezowaniu przysłał mi filmik, jak wymiata na parkiecie na ślubie przyjaciół - oniemiałam. Człowiek o pięknym sercu.

Jolanta Kwaśniewska

Specyfikacja
ISBN 978-83-240-5872-3
Okładka twarda
Liczba stron 318
Wymiary 150 x 210 mm
Autor Grzegorz Polakiewicz
Rok wydania 2019
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: