Życie jest cudem

Wydawnictwo: Esprit
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 706362
29,90 zł
13,46 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Kinga mogła wreszcie pójść i zobaczyć Liliankę; łzy same popłynęły jej po twarzy, gdy zobaczyła, jak maleńkie jest jej dziecko. Kilka dni później, chcąc dać znajomym i rodzinie wyobrażenie o tym, jak mała była ich córeczka, Łukasz wpadł na pomysł: zdezynfekował własną obrączkę, włożył ją do inkubatora i bez problemu wsunął dziewczynce na nadgarstek. Tak maleńkie rączki miała ich córka.

Życie jest cudem Doroty Łosiewicz to dziesięć prawdziwych historii - reportaży o zmaganiu się z samym sobą, o stawianiu trudnych pytań i braku odpowiedzi. Życie dopisało do tych opowieści zakończenia, jakich nikt by nie przewidział. Niemal na każdej stronie opisane zostały niezwykłe wydarzenia - czasem spektakularne, czasem ciche i mało ważne dla świata. Tutaj niemożliwe staje się możliwe dzięki ludzkiej wrażliwości, miłości, szacunkowi dla cierpienia i życia, nawet takiego, które dziś chętnie nazywa się „niepełnym”, „ułomnym” i „niepotrzebnym”. Bo każde życie jest cudem i fantastycznym darem, nawet gdy cały świat się upiera, by tego nie widzieć.

Dorota Łosiewicz jest dziennikarką tygodnika „wSieci” i portalu wPolityce.pl. Prowadzi Kwadrans Polityczny w TVP  i „W tyle wizji” w TVP Info. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą czwórki dzieci.

Specyfikacja
ISBN 978-83-65706-36-2
Okładka miękka
Liczba stron 185
Wymiary 130 x 200 mm
Autor Dorota Łosiewicz
Rok wydania 2017
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: