Życie Dawida. 365 dni wędrówki z Dawidem

Wydawnictwo: Esprit
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 061224
34,90 zł
15,70 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Jak uporządkować swoje życie? Nie potrzebujesz wielkiego planu. Jeśli postawisz Boga na pierwszym miejscu, On zajmie się wszystkimi Twoimi sprawami. Jak to zrobić?

Zacznij 365 dni słuchania Słowa pełnego wdzięczności. Razem z biblijnym królem Dawidem - mistrzem modlitwy i człowiekiem wielkiego zaufania - wyrusz w drogę, która odmieni twoją codzienność.

Autorka - Dorota Wolska - razem z mężem Maciejem od 2008 roku prowadzi Dom Modlitwy Warszawa 24/7, gdzie jest liderką uwielbienia. Wydała płytę Wołaj do mnie. Mama trzech córek.

Zafunduj sobie i/lub komuś rok codziennej bliskości z Najwyższym! Dorota zabiera nas w fascynującą podróż w poszukiwaniu Boga ukrytego w Psalmach. To rozważania, które rozpalą Twoją miłość do Jezusa.

Łukasz Nauman,
bloger, autor książki Co wypełnia Lukę?

Przed tobą 365 dni, w których wydarzy się więcej niż zaplanujesz. Książka Doroty Wolskiej opisuje rok pełen pasji gorących serc pasterskich i królewskich: Dawida i Jezusa Chrystusa -Syna Dawidowego, w których sobie Ojciec bardzo upodobał!

ks.Tomasz Szałanda

Tę książkę czyta się jak wyznanie. Albo jak reportaż z kraju modlitwy. Jest jak życie w pigułce okraszone medytacją na każdy sezon. I chociaż jej kartki mogą spłonąć - treść jest wypróbowana jak złoto. Wszystko przetrzyma.

Maja Sowińska,
autorka i liderka uwielbienia,
projekt SOWINSKY

Specyfikacja
ISBN 978-83-66061-22-4
Okładka miękka
Liczba stron 480
Wymiary 130 x 210 mm
Autor Dorota Wolska
Rok wydania 2018
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: