Zimowa wyprzedaż w katalogu Klubu Książki Katolickiej Prodoks!

poniedziałek, 11 stycznia 2021

Szanowni Państwo!

Nowy Rok 2021 rozpoczynamy od wyjątkowo atrakcyjnej oferty wyprzedażowej. Proponujemy ponad 400 dobrych książek (i nie tylko) w bardzo promocyjnych cenach! Wśród nich wiele oferowanych jest po raz pierwszy.

Znaczna część oferty jest ograniczona dostępnością zapasów, dlatego warto nie odkładać decyzji o zakupie, aby zdążyć zaopatrzyć się w tanie książki przed wyczerpaniem nakładów.

Nowości wydawnicze oraz tytuły najpopularniejsze i najchętniej kupowane przez czytelników znajdziemy w dodatkach: „Nowości i Bestsellery”, „Super Oferta” i „Z ostatniej chwili”.

Gorąco polecamy także ofertę zdrowotną, kulinarną i poradnikową, oraz książki związane z osobą św. Józefa, ogłoszonego przez papieża Franciszka patronem roku 2021.

W aktualnym katalogu, nasi klienci tradycyjnie mogą spodziewać się w paczce z zamówieniem kilku prezentów.

Pierwszym z nich jest kolejny numer czasopisma „Dobre Nowiny”. Otrzymuje go każdy kupujący.

Wszyscy, którzy dokonają zakupu na co najmniej 120 złotych, otrzymają karnet z modlitwą o zaprzestanie rozpowszechniania się pandemii koronawirusa za wstawiennictwem św. Jana Gabriela Perboyre, męczennika z Wuhan, a także List papieża Franciszka o św. Józefie, wraz z dekretem o odpustach (Wyd. AA, wymiary: 12x16 cm, stron: 32, opr. miękka).

Trzecim prezentem, za zakup o wartości co najmniej 150 zł, jest film fabularny DVD „Droga życia”, opowiadający o trudnych losach bohaterów pielgrzymujących na Szlaku Św. Jakuba (reż.: Emilio Estevez, w rolach głównych: Martin Sheen, Deborah Kara Unger; czas trwania: 115 min.).

Uwaga! W razie wyczerpania nakładów gratisów przedstawionych na okładce katalogu, zastrzegamy sobie prawo do ich zamiany na inne!

Do naszych najnowszych katalogów można zajrzeć na tej stronie »

Życzymy udanych zakupów!