Zimowa wyprzedaż w katalogu Klubu Książki Katolickiej Prodoks!

wtorek, 14 stycznia 2020

Szanowni Państwo!

W Nowym Roku witamy naszych Czytelników wyjątkowo obszerną ofertą wyprzedażową. Znajdą Państwo u nas około 400 dobrych książek oraz innych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Oprócz oferty wyprzedażowej dołączamy katalog Nowości i Bestsellery, w którym proponujemy kilkadziesiąt nowych tytułów oraz publikacje najchętniej kupowane w ostatnich tygodniach.

Jak zwykle znajdą Państwo u nas także ofertę zdrowotną, kulinarną oraz najlepsze propozycje dla dzieci.

Wszystkich kupujących zapraszamy do konkursu, którego stawką jest dwuoosobowy wyjazd na pielgrzymkę. Szczegóły można poznać na stronie z opisem pielgrzymki i konkursu ».

W obecnym katalogu, podobnie jak w poprzednich edycjach, do zamówień również dołączamy upominki.

Pierwszym z nich, który otrzyma każdy kupujący, jest czterostronicowa broszura pt. Duchowa pomoc na Niedzielę Słowa Bożego (format: 14x20 cm).

Tym Państwu, których zakupy opiewać będą na co najmniej 120 złotych, dołączymy do paczki dodatkowo próbkę doskonałej herbatki krzemionkowej „Aromat Zdrowia” (5 saszetek do zaparzania).

Trzecim prezentem, za zakup o wartości co najmniej 150 zł, jest książka Tysiąc darów. O sztuce codziennego szczęścia (autor: Ann Voskamp, wydawnictwo: Esprit, wymiary: 14×20 cm, stron: 298).

Najnowszy katalog można pobrać w wersji elektronicznej Pobierz katalog KKK »

Życzymy udanych zakupów!