Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Zapiski mohera

  Wydawnictwo: Capital
  Kod katalogowy: 037986
  Dostępność: W magazynie
  Stara cena: 34,90 zł
  19,90 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 19,90 zł
  i h
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Wojciech Reszczyński. Absolwent Wydziału Prawa UMK w Toruniu (1976). Dziennikarz radiowy, telewizyjny, publicysta i felietonista. Pierwszy prezenter Teleexpressu (1986) oraz Wiadomości TVP (1989). Założyciel Radia WAWa (1992).

  Publikuje w prasie patriotycznej - „Nasza Polska", „Nasz Dziennik", prowadzi nocną audycję w PR III pt. „Trójka na Poważnie". Wykładowca WSKSiM w Toruniu. Od lat związany z Radiem Maryja i Telewizją Trwam.

  Autorowi „Zapisków Mohera" dziękuję i gratuluję języka, odwagi, niekłaniania się okolicznościom, trwania na barykadach w bitwie o Prawdę, Polskę, o cywilizację zbudowaną na fundamencie Ewangelii.

  O. dr Tadeusz Rydzyk (CSsR)

  Wojciech Reszczyński przekornie nazywa swój zbiór felietonów Zapiskami Mohera, jednocześnie udowadniając swoją kulturę intelektualną, talent redakcyjny i osobistą przenikliwą ocenę polskiej rzeczywistości.

  Oczywiście, zgodnie z tradycją tego gatunku pisarskiego, jego oceny są nieraz ostre, bezwzględnej...) reprezentuje swoje bardzo zdecydowane osobiste opinie w lekkiej, łatwo czytelnej, interesującej formie.

  Witold Kieżun

  Specyfikacja
  ISBN978-83-64037-98-6
  Okładkamiękka
  AutorWojciech Reszczyński
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu