Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Zakochani są wśród nas

  Kod katalogowy: 071921
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Rozmowy o spełnionej miłości i zakochaniu, które się nie kończy

  Aktorka Patrycja Hurlak znana jest katolickim czytelnikom nie tylko z ekranu, ale również z bestsellerowej książki Nawrócona wiedźma, w której data poruszające świadectwo swego nawrócenia. Tym razem zaprasza nas na spotkania z niezwykłymi ludźmi, którzy wszystko poświęcili dla prawdziwej, największej Miłości. Książka Zakochani są wśród nas zawiera rozmowy Patrycji Hurlak z ludźmi, którzy poszli za głosem powołania kapłańskiego lub zakonnego, często wbrew wcześniejszym planom, oczekiwaniom i własnym skomplikowanym życiorysom.


  W dobie kryzysu powołań i współczesnych wyzwań, jakie stoją przed Kościołem, ta książka to jak drogowskaz dla tych wszystkich, którzy być może się wahają. Patrycja Hurlak, a właściwie bohaterowie jej książki, udowadniają, że nie tylko ci w cywilu mają klawe życie!

  Krzysztof Ziemiec,
  dziennikarz


  O miłości do Pana Boga — intymnie, prawdziwie i pięknie. I tak prosto, bez nadęcia, szczerze mówią o niej bohaterowie tej książki. Każdy z nich ma swoją własną historię miłosną, ale wszyscy tego samego Oblubieńca. Dzięki za wskazówki, jak z Nim rozmawiać, jak znaleźć swoją drogę do Niego, jak być z Nim na co dzień. I dzięki za jeszcze jedną ważną podpowiedz - jak po prostu być szczęśliwą, jak zawierzyć temu Jedynemu, który jest również mój, twój... i będzie dobrze.

  Olga Bołądź,
  aktorka


  Jezus żyje! Gdybym kiedyś zaczął w to wątpić, zajrzę do tej książki. Ona mnie zawstydza, bo uświadamia mi, że najczęściej widzę tylko czubek własnego nosa. Jak z takiej perspektywy dostrzec otchłań Miłości? Oni w nią skoczyli. Skoczyli w przepaść, bez żadnych zabezpieczeń... „Kto nie przecenia swojego życia na tym świecie, zachowa je na życie wieczne” (zob. J 12, 25). To Miłość mówi: „zaufaj mi, zostaw złudzenia”. To Miłość mówi: „nie bój się, skacz!”. Miłość to sport ekstremalny.

  Dariusz Kowalski,
  aktor

  Specyfikacja
  ISBN978-83-61071-92-1
  Okładkamiękka
  Liczba stron400
  Wymiary140 x 210 mm
  AutorPatrycja Hurlak
  Rok wydania2018
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *