-50%

Z mocy bezprawia. Audiobook

Special Price 14,93 zł   Normalna cena 30,00 zł Oszczędzasz 15 zł
Najniższa cena z 30 dni: 14,93 zł
Dostępność: W magazynie
Więcej informacji
Numer katalogowy K01191

Jak to możliwe, że w wolnej Polsce śledztwo w sprawie ujawnienia wszystkich osób odpowiedzialnych za śmierć błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki trwa od ponad 20 lat i utknęło w martwym punkcie? Jak to się stało, że prezydent Aleksander Kwaśniewski wolał "zaśpiewać i zatańczyć", niż stanąć przed Sejmową Komisją Śledczą? Odpowiedzi na te wszystkie pytania są zawarte w książce Z mocy bezprawia dając sugestywny i przekonujący obraz czegoś, czego oficjalnie nie ma, a co od lat podskórnie niszczy naszą Ojczyznę i tych, którzy usiłują to zdemaskować. Z mocy bezprawia - thriller, który napisało życie.

Najnowsza książka znanego dziennikarza, to opowieść o samowoli polskich służb, podsłuchiwaniu przez nie dziennikarzy i dęciu sprawy rzekomego handlu aneksem do raportu WSI przez Sumlińskiego. Krótko mówiąc - ponury obraz recydywy najgorszych praktyk III RP - pod rządami Donalda Tuska i szefa ABW Krzysztofa Bondaryka.

Piotr Gociek "Uważam Rze"

Książka Wojtka Sumlińskiego, to po prostu dynamit. Jeden z najlepszych i najodważniejszych dziennikarzy śledczych opowiada nam o ukrytych mechanizmach władzy i prawdziwych korzeniach polskiego bogactwa. Cena, jaką za zdobycie tej wiedzy zapłacił, nie pozwala w jego relację wątpić.

Rafał A. Ziemkiewicz

Jeśli powstanie kiedyś Stowarzyszenie Osób Pokrzywdzonych przez III RP Wojciech Sumliński ma wszelkie dane być jednym z jego liderów. Zdrowo na to zasłużył, udowodniając, że dziennikarstwo śledcze jest we współczesnej Polsce najważniejszą, a zarazem najbardziej ryzykowną z medialnych specjalizacji.

Marcin Wolski

Audiobook. Czyta Jerzy Zelnik. Format: mp3; nośnik: 1 CD