Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Wyznania Matki Bożej. Najświętsza Maryja Panna zwierza się swoim dzieciom

  Kod katalogowy: 600684
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Co czuła i myślała Maria w niezwykłych i w codziennych momentach swojego życia? Co chce nam przekazać i co dla nas z jej przeżyć oraz przemyśleń wynika?

  Ceniony kaznodzieja z Werony, w swojej głębokiej książce - medytacji, oddaje głos Tej, która w Ewangeliach milczała i „zachowywała wszystko w swoim sercu". Czytelnik zyskuje możliwość spojrzenia na historię zbawienia z zupełnie innej - kobiecej i matczynej - perspektywy.

  Rozważania, które Rancan oddaje do naszych rąk, są bardzo aktualne i inspirujące dla ludzi XXI wieku, a równocześnie mocno osadzone w Piśmie Świętym, pismach Ojców Kościoła i w Tradycji.

  Ludzie dużo o Niej mówili; teraz chcielibyśmy, żeby Ona z kolei coś powiedziała ludziom o sobie, żeby opowiedziała o swym życiu i - pokonując tę matczyną wstydliwość, która tak wiele rzeczy skrywała pod pieczęcią w Jej sercu - podzieliła się ze swymi dziećmi swoimi uczuciami i przeżyciami, które kształtowały Jej wewnętrzny świat, tak bardzo ludzki i tak głęboko Boży.

  Ferdinando Rancan

  Nie mam wątpliwości, że przeczytałem wspaniałą książkę, która jeszcze raz potwierdza, że Maryi bardziej zależy na obdarowywaniu nas łaskami płynącymi z ran Chrystusa niż nam samym. (...) Kiedy skończyłem czytać ostatni rozdział, moją duszę opanowało uczucie wdzięczności i spokoju o swój los. Pragnę zachęcić do lektury tej książki, innej niż wszystkie, jakie miałem w ręku.

  o. Augustyn Pelanowski OSPPE

  Specyfikacja
  ISBN978- 83-65600-68-4
  Okładkamiękka
  Liczba stron320
  Wymiary140 x 210 mm
  AutorFerdinando Rancan
  Rok wydania2017
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu