Wszystko o różańcu, który może wszystko

Wydawnictwo: Fronda
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 790599
49,90 zł
39,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Różaniec, Psałterz anielski, kontemplacyjna modlitwa Kościoła będąca skutecznym orężem przeciwko złu.

Pasjonujące dzieje Różańca Świętego! Dzięki znakomitej książce Wincentego Łaszewskiego poznamy świętych zaangażowanych w krzewienie modlitwy różańcowej oraz spektakularne cuda, które towarzyszyły ich misji. Znajdziemy tu również odpowiedzi na liczne i ważne pytania: Jak powstała modlitwa różańcowa? Jak to możliwe, że prosta modlitwa pustelników zafascynowała doktorów Kościoła? Jak Różaniec krzewili dominikanie, a jak jezuici? W jaki sposób udało się powstrzymać herezję katarów w średniowiecznej Europie? Co mają ze sobą wspólnego zwycięstwo pod Chocimiem, cud Guadalupe i niewytłumaczalne przeżycie ośmiu zakonników w epicentrum wybuchu w Hiroszimie? Jak tysiące bezbronnych manifestantów na Filipinach mogło odnieść zwycięstwo stając naprzeciw militarnej potędze wojska?

Krucjaty różańcowe: m.in. zwycięstwo pod Lepanto i Chocimiem i wyzwolenie Austrii spod okupacji Sowietów.

Czciciele Różańca Świętego znani i nieznani: św. Dominik, Kartuz Dominik z Gdańska, Małgorzata Bawarska i Mechtylda z Hackeborn, bł. Alan de Rupe, św. Józef Herman, św. Jan Eudes, Jan Jakub Olier i Wincenty Pallotti.

Objawienia różańcowe z całego świata: Guadalupe, Lourdes, Gietrzwałd, Turyn i Fatima.

Każde Zdrowaś Maryjo jest jak uderzenie mnie w głowę. Gdyby chrześcijanie wiedzieli, jaką moc ma różaniec... to byłby mój koniec.

Szatan podczas egzorcyzmów

Specyfikacja
ISBN 978-83-80790-59-9
Okładka zintegrowana
Liczba stron 368
Wymiary 160 x 230 mm
Autor Wincenty Łaszewski
Rok wydania 2016
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: