Wspomnienia. Błogosławiony ksiądz Michał Sopoćko (opr. twarda)

Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 893147
30,00 zł
13,50 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Dziękując Bogu za dar kapłaństwa, ks. Michał wyznał: „Sięgając wstecz aż do lat dziecinnych widzę jedno pasmo objawień nieskończonego Miłosierdzia Bożego, które pozwoliło mi urodzić się z bogobojnych rodziców chrześcijańskich, którzy odmawiając sobie rzeczy koniecznych troszczyli się mimo wielkich trudności o moje wychowanie, rozbudzając w podświadomości zamiłowanie do kultu”.

Świadomy wielkiego daru Miłosierdzia, ks. Michał od tej pory starał się być jego narzędziem poprzez swoje kapłaństwo (...).

Białostocki Kościół nosi w swoim sercu głęboką wdzięczność ks. Michałowi za jego wielkie kapłańskie serce. W 2008 r. papież Benedykt XVI ogłosił go błogosławionym.

W 10. rocznicę jego beatyfikacji oddajemy do rąk Czytelnika publikację pt. Wspomnienia. Są to jego osobiste wspomnienia z przeszłości, bogate w treść, wydarzenia i różne opisy. Nadto znajdują się w niej jego wspomnienia o s. Faustynie Kowalskiej i s. Jadwidze - Faustynie Osińskiej, osobach, z którymi wyjątkowo mocno związane było jego kapłańskie życie.

Arcybiskup Tadeusz Wojda SAC
Metropolita Białostocki,
ze słowa wstępnego

Specyfikacja
ISBN 978-83-65893-14-7
Okładka twarda
Liczba stron 320
Wymiary 150 x 210 mm
Autor bł. ks. Michał Sopoćko
Rok wydania 2018
Znaczniki produktu