Wspaniały świat

Wydawnictwo: SBM
Dostępność: W magazynie
Kod katalogowy: 596863
129,00 zł
51,60 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Album przedstawia najciekawsze, najpiękniejsze i najbardziej zaskakujące zakątki naszego globu. Znajdziemy tu wspaniałe skarby natury: zarówno te najsłynniejsze, jak i mniej znane. Lektura tego dzieła zachęca do odkrywania świata, dostarcza o nim wiedzy, inspiruje i oddziałuje na wyobraźnię. Zachwyca stroną estetyczną, co jest zasługą znakomitych fotografii: są wśród nich znakomite panoramy, fotografie z lotu ptaka, zbliżenia, ujęcia z oryginalnej perspektywy i zdjęcia podwodne.

Lodowa północ, Źródła wielkich cywilizacji, Góry, pustynie i pustkowia, Równik, Na morzach i oceanach, U kiwi i kangurów, Kraina wiecznego lodu

Auto, Paweł Drozd, dziennikarz Programu III Polskiego Radia, specjalizuje się w tematyce międzynarodowej. Laureat nagrody World Mediatravel Awards 2017, kilkakrotnie nominowany w konkursie Grand Press za reportaże radiowe z zagranicznych wypraw reporterskich. Miłośnik niskich temperatur i ludzi, którzy mają coś do powiedzenia. Autor audycji Świat z lotu Drozda emitowanej w Trójce.

Specyfikacja
ISBN 978-83-8059-686-3
Okładka twarda
Liczba stron 448
Wymiary 250 x 310 mm
Autor Paweł Drozd
Rok wydania 2018
Znaczniki produktu