Wrześniowe wydanie katalogu Klubu Książki Katolickiej

wtorek, 11 września 2018

Szanowni Państwo!

Serdecznie witamy po wakacjach. We wrześniowym wydaniu katalogu gorąco polecamy poruszającą książkę Antonio Socciego Dom młodych bohaterów - rzecz o jego córce Caterinie oraz o innych młodych osobach dotkniętych krzyżem wielkiego cierpienia, w których życiu objawiła się cudowna, uzdrawiająca moc samego Boga. Warto zakupić również m.in. nowy album o sanktuarium Matki Bożej w Guadalupe, modlitewnik za wstawiennictwem św. Ojca Pio ze srebrnym medalikiem oraz unikalny pakiet filmowy wprowadzający w tajemnice wiary katolickiej.

W bieżącym katalogu zamieściliśmy szeroką ofertę książek o współczesnych zagrożeniach dla ducha i umysłu, w tym nowe pozycje ks. prof. Andrzeja Zwolińskiego. Wśród książek historycznych szczególną uwagę zwracają m.in. pasjonująca opowieść o bohaterskim polskim lotniku „małym Janku z RAF”, wybór myśli Józefa Piłsudskiego oraz nowa publikacja Stanisława Michalkiewicza. Na początek roku szkolnego polecamy bogatą ofertę książek dla dzieci. A w dodatku Zdrowie po raz pierwszy oferujemy ziołowe mieszanki polecane w kuracji Breussa.

W tym roku obchodzimy 450-lecie narodzin dla Nieba św. Stanisława Kostki, patrona Polski i wspaniałego wzoru dla młodzieży. Do wszystkich zamówień z katalogu 9/2018 dołączamy obrazek z wizerunkiem św. Stanisława Kostki, na którego odwrocie zamieszczono modlitwę o świętość życia za jego wstawiennictwem. Rozmiar obrazka: 7x12 cm.

Prezentem do zamówień za minimum 99 zł jest tym razem pakiet 5 saszetek fix ekologicznej herbatki krzemionkowej. Zioła wchodzące w skład herbatki są bardzo zasobne w rozpuszczalną krzemionkę. Picie herbatki krzemionkowej przynajmniej raz dziennie pomaga uzupełnić niedobory krzemu w organizmie. Herbatkę krzemionkową w większej ilości (w opakowaniach po 25 saszetek fix lub w wersji sypanej) można również nas zakupić w naszym sklepie.

W ramach prezentu za zakup za co najmniej 200 zł tym razem oferujemy fabularny film DVD „Mądry król Salomon”. Film ten przedstawia dramatyczne koleje życia króla Salomona opisane w Księgach Królewskich: od wielkiej sławy do spektakularnego upadku. Został on zrealizowany w gwiazdorskiej obsadzie (Max von Sydow, Vivica A. Fox, Anouk Aimée, a w roli tytułowej Ben Cross, który zyskał światową stawę rolą brytyjskiego sprintera w „Rydwanach ognia” Hugha Hudsona). Film: czas trwania 180 min., lektor polski, napisy polskie.

Najnowszy katalog można pobrać w wersji elektronicznej Pobierz katalog KKK >>

Życzymy udanych zakupów