Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij
  Powrót

  Wiosenna wyprzedaż w Klubie Książki Katolickiej Prodoks!

  08 maj 2021

  Szanowni Państwo!

  Oddajemy do Państwa rąk naszą wiosenną ofertę promocyjną.

  Wśród wielu tytułów znajdą Państwo wiele propozycji zupełnie nowych, dotąd jeszcze nie oferowanych w tak atrakcyjnych cenach.

  Z uwagi na duże zainteresowanie czytelników oraz ograniczone zapasy warto niezwłocznie złożyć zamówienie, aby zdążyć z zakupem ulubionych tytułów przed wyczerpaniem nakładów.

  Do katalogu promocyjnego dołączamy dodatki z nowościami i bestsellerami. Wśród nich ważna książka abpa Fultona J. Sheena Pokój duszy, świadectwo Vicki wydane w 40-lecie pierwszych objawień Maryi w Medjugorje (Maryja, nasza Matka) oraz nowe książki m.in. Michaela Vorisa (Ruch oporu. Walka z szatanem we wnętrzu Kościoła), Scotta Hahna (Przymierze i komunia. Teologia biblijna papieża Benedykta XVI), Saverio Gaety (Dusze ofiarne), Pawła Lisickiego (Kto fałszuje Jezusa?) oraz innych cenionych autorów.

  Życzymy udanych zakupów!

  Także w tej ofercie katalogowej nasi klienci tradycyjnie mogą spodziewać się w paczce z zamówieniem kilku prezentów.

  Pierwszym z nich jest kolejny numer czasopisma „Dobre Nowiny”. Otrzymuje go każdy kupujący.

  Wszyscy, którzy dokonają zakupu na co najmniej 120 złotych, otrzymają Karnet dla odprawiających pierwsze piątki miesiąca (Wydawnictwo AA, wymiary: 10x15 cm).

  Trzecim prezentem, za zakup o wartości co najmniej 150 zł, jest film dokumentalny o św. Bernadetcie Soubirous i objawieniach w Lourdes „Prawdziwe imię Róży”.

  Uwaga! W razie wyczerpania nakładów gratisów przedstawionych na okładce katalogu, zastrzegamy sobie prawo do ich zamiany na inne!

  Do naszych najnowszych katalogów można zajrzeć na tej stronie », a na jej końcu zamówić darmową ich wysyłkę.

  Zachęcamy do zakupów!