Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Wielka księga Fatimy

  Wydawnictwo: Wydawnictwo M
  Kod katalogowy: 432093
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Mija właśnie sto lat, odkąd dzieci ujrzały Matkę Bożą. Z jednej strony świat się zmienił nie do poznania. Po wojnach, obozach koncentracyjnych i politycznym ateistycznym terrorze nic już nie będzie takie samo. Człowiek sięgnął dna swego człowieczeństwa, a równocześnie potrafił dokonać cudów techniki.

  Skonstruowano bombę atomową, spacerowano po księżycu, a informacje na dowolny temat można zdobyć jednym kliknięciem myszki. Przez te sto lat zmieniło się wszystko, ale z drugiej strony - nie zmieniło się nic. Zarówno wtedy, jak i dziś w rożnych zakątkach świata giną niewinni ludzie, ścierają się interesy polityczne i gospodarcze jednostek i narodów, wierzący stają wobec niewierzących, nauka wobec wiary. Jedni są zdeterminowani do działania i pewni swoich racji, inni wycofani i zagubieni.

  I do tych wszystkich spraw i ludzi - wtedy i dziś - przychodzi Maryja ze swoim orędziem. Niezmiennie od stu lat mówi: „Odmawiajcie różaniec, pokutujcie, oddajcie mojemu Niepokalanemu Sercu narody i samych siebie”.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-8043-209-3
  Okładkatwarda
  Liczba stron408
  Wymiary175 x 240 mm
  AutorBeata Legutko
  Rok wydania2017
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu