Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Wiara chrześcijańska. Trudne pytania i proste odpowiedzi

  Kod katalogowy: 985029
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Drogi Czytelniku!

  Jeżeli stawiasz sobie pytania odnośnie Boga, Jego dobroci i surowości, zła w świecie, zbawienia i potępienia, jeżeli ponadto niektóre prawdy wiary wydaję Ci się paradoksalne czy nawet nielogiczne, a chrześcijaństwo po prostu Ci ciąży i tym samym nie daje radości, to zapraszam do przeczytania tej książki. Znajdziesz w niej odpowiedzi na te i inne pytapia, odpowiedzi podane w sposób prosty i zilustrowane przykładami.

  Kluczem do właściwej oceny wszystkiego jest dogłębne poznanie. Moim życzeniem jest, aby ta książka przyczyniła się do radosnego przeżywania chrześcijaństwa.

  Autor

  Książka jest bardzo cenną pozycją wśród publikacji uprzystępniających orędzie Ewangelii i Nauczanie Kościoła szerokiemu gronu odbiorców, zwłaszcza wątpiących i poszukujących odpowiedzi na pytania egzystencjalne człowieka. Napisana jest językiem zrozumiałym dla współczesnego człowieka. Autor korzysta z obrazów, porównań i sformułowań odpowiadających współczesnej mentalności, co uwydatnia pastoralne znaczenie książki.

  ks. prof. UKSW dr hab. Krzysztof Bardski

  Waldemar Rakocy CM, ks. prof. dr hab., biblista, wykładowca i kierownik Katedry Pism Apostolskich NT w Instytucie Nauk Biblijnych KUL, autor ośmiu publikacji książkowych i kilkudziesięciu artykułów naukowych.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-62985-02-9
  Okładkamiękka
  Liczba stron234
  Wymiary120 x 190 mm
  AutorWaldemar Rakocy CM
  Rok wydania2012
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu