Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Watykan. Przewodnik po Watykanie

  Wydawnictwo: Jedność
  Kod katalogowy: 609768
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Stara cena: 49,90 zł
  24,90 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 24,90 zł
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Liczne barwne fotografie, plany, mapy i rysunki!

  W przewodniku m.in.: Bazylika św. Piotra, Święte Groty, Pałac Apostolski, Biblioteka Apostolska, Tajne Archiwum, Ogrody Watykańskie, Nekropolie, Muzea

  Pierwszy tak obszerny przewodnik po Watykanie, skierowany do szerokiego grona odbiorców: turystów, pielgrzymów i badaczy. Został profesjonalnie opracowany przez grono fachowców z instytucji watykańskich, głównie z Fabryki św. Piotra i Muzeów Watykańskich, którym towarzyszyli specjaliści o światowej renomie.

  Opisy wszystkich zabytków państwa Watykan obejmują: rys historyczny i szczegółowy plan trasy zwiedzania. Przewodnik prowadzi nie tylko do miejsc najbardziej uczęszczanych, ale i do obiektów trudniej dostępnych, które można zwiedzić jedynie przy zachowaniu stosownych procedur. Zawiera liczne fotografie zabytków architektury, m.in. bazyliki św. Piotra i wnętrz Pałacu Apostolskiego, reprodukcje cennych dzieł sztuki eksponowanych w Muzeach Watykańskich oraz mapy i plany z trasami zwiedzania. Znajdziemy tu również ciekawostki dotyczące miejsc atrakcyjnych pod względem kulturowym i architektonicznym. Na końcu przewodnika zgromadzono praktyczne informacje dla osób odwiedzających Watykan oraz wykaz papieży, indeks artystów i bibliografię.

  Kolorowe ilustracje, kredowy papier, oprawa zintegrowana, wstążka.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-7660-976-8
  Okładkazintegrowana
  Liczba stron480
  Wymiary120 x 220 mm
  Rok wydania2015
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *