Warto uprawić seks małżeński

Wydawnictwo: Jerozolima
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 282729
31,50 zł
28,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

...bo pozamałżeński zawsze pozostanie bezowocnym ugorem, czyli o pielęgnowaniu sfery płciowości i życiu w czystości seksualnej.

Informacja o osobie autora to ważny element budowania wiarygodności, zaufania i ostatecznie autorytetu. Mam na imię Jacek, mam żonę, a właściwie to mamy się z żoną, a mówiąc jeszcze ściślej - oboje oddaliśmy się sobie nawzajem ponad 40 lat temu. [...] Mamy trójkę dorosłych już dzieci, choć właściwie to one mają nas, jako swych rodziców. Jesteśmy już teściami i dziadkami. [...] Dzieci w naszym małżeństwie przyszły późno, bo pierwsze urodziło się prawie 12 lat po ślubie. Ten czas był nam widocznie potrzebny do wzrostu wewnętrznego.

Czekanie nauczyło nas patrzenia z pewną pokorą na dziedzinę płciowości i płodności, na to, kto jest jej Panem, kto rządzi, a kto jest sługą, czyją „własnością" są dzieci itd. Wspólnie z żoną od lat działamy w duszpasterstwie rodzin i między innymi prowadzimy poradnię małżeńską. Jesteśmy stale ubogacani doświadczeniami innych ludzi, którzy nas obdarzają zaufaniem, powierzając nam swoje małżeńskie problemy. Mieliśmy okazję poznać od podszewki setki dramatów małżeńskich. Dlaczego o tym wspominam? Ponieważ dramaty te układają się w pewną logiczną całość i poznanie ich daje ogólną i wiarygodną wiedzę praktyczną o życiu, którą koniecznie należy rozpowszechniać, nie tylko ku przestrodze. Tak więc treści, które będę przedstawiał, nie są wymyślone przy biurku, ale zaczerpnięte z życia. Z życia naszego małżeństwa i setek innych małżeństw...

Specyfikacja
ISBN 978-83-89282-72-9
Okładka miękka
Liczba stron 298
Wymiary 130 x 200 mm
Autor Jacek Pulikowski
Rok wydania 2018
Znaczniki produktu