Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Warto uprawić seks małżeński

  Wydawnictwo: Jerozolima
  Kod katalogowy: 282729
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  ...bo pozamałżeński zawsze pozostanie bezowocnym ugorem, czyli o pielęgnowaniu sfery płciowości i życiu w czystości seksualnej.

  Informacja o osobie autora to ważny element budowania wiarygodności, zaufania i ostatecznie autorytetu. Mam na imię Jacek, mam żonę, a właściwie to mamy się z żoną, a mówiąc jeszcze ściślej - oboje oddaliśmy się sobie nawzajem ponad 40 lat temu. [...] Mamy trójkę dorosłych już dzieci, choć właściwie to one mają nas, jako swych rodziców. Jesteśmy już teściami i dziadkami. [...] Dzieci w naszym małżeństwie przyszły późno, bo pierwsze urodziło się prawie 12 lat po ślubie. Ten czas był nam widocznie potrzebny do wzrostu wewnętrznego.

  Czekanie nauczyło nas patrzenia z pewną pokorą na dziedzinę płciowości i płodności, na to, kto jest jej Panem, kto rządzi, a kto jest sługą, czyją „własnością" są dzieci itd. Wspólnie z żoną od lat działamy w duszpasterstwie rodzin i między innymi prowadzimy poradnię małżeńską. Jesteśmy stale ubogacani doświadczeniami innych ludzi, którzy nas obdarzają zaufaniem, powierzając nam swoje małżeńskie problemy. Mieliśmy okazję poznać od podszewki setki dramatów małżeńskich. Dlaczego o tym wspominam? Ponieważ dramaty te układają się w pewną logiczną całość i poznanie ich daje ogólną i wiarygodną wiedzę praktyczną o życiu, którą koniecznie należy rozpowszechniać, nie tylko ku przestrodze. Tak więc treści, które będę przedstawiał, nie są wymyślone przy biurku, ale zaczerpnięte z życia. Z życia naszego małżeństwa i setek innych małżeństw...

  Specyfikacja
  ISBN978-83-89282-72-9
  Okładkamiękka
  Liczba stron298
  Wymiary130 x 200 mm
  AutorJacek Pulikowski
  Rok wydania2018
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu