Waga łazienkowa

49,90 zł
Dostępność: Brak w magazynie
Więcej informacji
EAN 5900779946460
Numer katalogowy 946460

Praktyczna – prezentowana waga łazienkowa lcd to niezwykle praktyczne akcesorium, które zaprojektowane zostało dla tych osób, którym zależy na własnym zdrowiu oraz które dbają o zachowanie odpowiedniej sylwetki i kondycji fizycznej. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla sportowców, jak i dla osób odchudzających się.

Wytrzymała i czytelna – precyzyjna elektroniczna waga łazienkowa to niezwykle wytrzymałe akcesorium – waga minimalna użytkownika wynosi 7 kg, natomiast waga maksymalna to aż 180 kg. Duży wyświetlacz lcd zapewnia wygodne odczytywanie wyników.

Automatyczne wyłączanie – bambusowa waga lcd posiada opcję automatycznego wyłączania po 8 sekundach, co pozwala oszczędzać energię i zwiększa wygodę korzystania. Urządzenie zasilane jest 2 bateriami aaa i posiada wskaźnik naładowania baterii.

Antypoślizgowe stopki – waga łazienkowa led wyposażona została w antypoślizgowe stopki, które sprawiają, że jest bezpieczna w użytkowaniu i nie ma możliwości przesunięcia po śliskiej nawierzchni podczas korzystania z niej.

Specyfikacja:

- materiał: bambus + szkło + tworzywo sztuczne

- jednostka wagi: kg i lb

- zasilenie: 2 x bateria AAA

- wymiary: 28 x 28 x 3 cm

Inni klienci kupili również