-37%

W podróży

Special Price 39,00 zł   Normalna cena 62,00 zł Oszczędzasz 23 zł
Najniższa cena z 30 dni: 39,00 zł
Dostępność: W magazynie
Więcej informacji
ISBN 978-83-962210-2-5
Numer katalogowy 221025
Wymiary 235 x 340 mm
Okładka twarda
Ilość stron 47
W bibliotekach i naszej pamięci mamy książki, które są z nami od dzieciństwa do momentu, kiedy pamięć na to pozwala. Wracamy do nich wspomnieniami. Tak właśnie jest i z tą książką, która będzie nam towarzyszyć. Jej przesłanie to tolerancja.
W podróży to wzruszająca opowieść o różnorodności kultur i światów (czasami niedostrzegalnych). Zabiera czytelnika w obszar różnorodności.
Tekst Kariny Oglan oraz wspaniałe ilustracje Aleksandry Gołębiewskiej tworzą oryginalny przekaz o akceptacji.
Książka dla dzieci 6+ i ich rodziców jest zaproszeniem do wspólnego odkrycia tego, co po przeczytaniu wydaje się oczywiste.
Karina Oglan urodziła się 19 listopada 1987 roku. Jest absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Opolskim, ukończyła również studia podyplomowe w zakresie nauczania języka oraz marketingu i public relations. Na co dzień mieszka w Kanadzie. Prywatnie jest żoną, mamą Zosi i córką Zofii.
Aleksandra Gołębiewska — ilustratorka i graficzka. Jest finalistką konkursu China Shanghai International Children’s Book Fair 2018, w którym wystartowała z ilustracjami do książki Kot na medal. Prawdziwe historie bohaterskich kotów. Z kolei zilustrowana przez nią książka Yeti, w którego nikt nie wierzył otrzymała nominację w plebiscycie Złota Dwudziestka organizowanym z okazji 20-lecia kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” oraz w konkursie PTWK Najpiękniejsze Książki Roku 2018.
Inni klienci kupili również