Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  W jakim duchu? Zagrożenia wiary

  Wydawnictwo: Wydawnictwo M
  Kod katalogowy: 431652
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Stara cena: 19,90 zł
  9,90 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 9,90 zł
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Książka ma formę rekolekcji o Duchu Świętym. Autor wychodzi od powszechnie panującego zjawiska pośpiechu i jego konsekwencji dla ludzkiego życia. Ukazuje role Ducha Świętego, który oświeca i przemienia nasze życie. Wyjaśnia, co to znaczy żyć w Duchu Świętym, pokazuje na konkretnych przykładach role duchowego rozeznawania oraz podstępy działania złego ducha.

  Uwzględniajmy konsekwencje wieczne naszych spraw, wyborów, czynów. Przyjmijmy Tego, który chce z nami przejść ziemskie życie. Doceńmy czas, wspaniały Boży dar. Czyli: żyjmy w wierze, że Bóg nas kocha i daje nam swego Ducha. Ducha miłości. (fragment wstępu)

  Ksiądz prałat Marian Rajchel (ur. w 1937 roku) jest jednym z egzorcystów archidiecezji przemyskiej, cenionym rekolekcjonistą: wykładał psychologię w Wyższym Seminarium Duchownym w Przemyślu. Od ponad trzydziestu lat pracuje w Jarosławiu, przez dwadzieścia dwa lata był proboszczem parafii NMP Królowej Polski, gdzie zainicjował wykłady biblijne, poradnictwo rodzinne, kuchnię dla bezdomnych im. Brata Alberta, świetlicę dla dzieci z rodzin patologicznych, spotkania dla osób starszych, niepełnosprawnych i Anonimowych Alkoholików. Rozpoczął też ewangelizację przez media, zorganizował pierwszą w archidiecezji przemyskiej katolicką rozgłośnię radiową Ave Maria.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-8043-165-2
  Okładkamiękka
  Liczba stron146
  Wymiary130 x 190 mm
  AutorKs. Marian Rajchel
  Rok wydania2016
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu