-30%

W głowie się nie mieści. O dorosłości z ADHD

Special Price 34,90 zł   Normalna cena 49,99 zł Oszczędzasz 15 zł
Najniższa cena z 30 dni: 34,90 zł
Dostępność: W magazynie
Więcej informacji
EAN 9788381353656
ISBN 978-83-8135-365-6
Numer katalogowy 353656
Wymiary 135 x 205 mm
Okładka miękka, skrzydełka
Ilość stron 304
Rok wydania 2024

Często się zastanawiałam, co kryje się za moim roztargnieniem i nieumiejętnością radzenia sobie ze stresem. Miałam mnóstwo pomysłów, ale nie potrafiłam się skupić. Jeździłam autobusem na niewłaściwy koniec miasta. Śmiałam się, a później płakałam bez powodu. Zapominałam o tym, co jeszcze przed chwilą chciałam zrobić. Ciągle byłam wyczerpana, a moje myśli pędziły niczym rollercoaster. Znajomych przestało dziwić, że się spóźniam i mylę terminy spotkań. Niektórzy z nich powtarzali, że wszędzie mnie pełno i trudno za mną nadążyć.

Dopiero po wielu badaniach usłyszałam diagnozę: ADHD. Poczułam ulgę, że karuzela w mojej głowie w końcu zyskała nazwę.

Poznaj Angelinę Boerger, dziennikarkę, która ma ADHD i próbuje wyjaśnić innym, co dzieje się w jej głowie. Na Instagramie i w książce pisze o tym, jak wygląda życie z ADHD i dlaczego dziewczęta i kobiety często są diagnozowane nieprawidłowo lub bardzo późno.

Angelina Boerger - pisarka i niezależna dziennikarka. Gdy miała dwadzieścia kilka lat zdiagnozowano u niej ADHD – od tego czasu propaguje wiedzę i podnosi świadomość społeczną na temat zdrowia psychicznego, prowadząc profil na Instagramie pod nazwą @kirmesimkopf, który obserwuje prawie osiemdziesiąt tysięcy osób.

Inni klienci kupili również