Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Usłysz Jezusa. Codzienne rozważania słów, które wypowiedział Pan Jezus

  Wydawnictwo: Esprit
  Kod katalogowy: 706157
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Codzienne rozważania pełne Bożej miłości i nadziei

  Gdy trwasz w mojej obecności i słuchasz moich słów, żywa woda mojego Ducha i życia napełnia twoje serce i duszę. Tylko wówczas możesz odkryć moje serce, moją miłość oraz mój pokój. Gdy poprzez moje słowa zobaczysz Ojca, także mocniej Go pokochasz. A z miłości do Ojca i do Mnie rzeki wody żywej zaczną się rozlewać z twego serca na innych.

  Fragment książki

  Czy można z Chrystusem stworzyć więź tak prawdziwą i tak realną jak ta, która nas łączy z kimś najważniejszym dla nas tu, na ziemi?

  Steven K. Scott swoje modlitwy postanowił rozpoczynać od słów wypowiedzianych bezpośrednio przez Pana Jezusa - skierowanych do Jego uczniów i do zwykłych ludzi - które zachowały się dla nas na kartach Ewangelii. Gdy autor zaczął je rozważać, szybko stały się dla niego źródłem modlitewnej inspiracji i ważną duchową lekcją.

  W każdym słowie Jezusa Bóg zwraca się bezpośrednio do ciebie z miłością, prawdą, zrozumieniem i głębokim pokojem. Te słowa radykalnie zmieniają życie.

  Usłysz Jezusa to niezwykłe zapiski, niemal prywatne wiadomości Jezusa skierowane do nas. Pozwalają dostrzec i zrozumieć największy cud życia - to, że każdy z nas jest ukochanym dzieckiem Bożym.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-65706-15-7
  Okładkamiękka
  Liczba stron397
  Wymiary150 x 210 mm
  AutorSteven K. Scott
  Rok wydania2017
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu