Usłysz Jezusa. Codzienne rozważania słów, które wypowiedział Pan Jezus

Wydawnictwo: Esprit
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 706157
29,90 zł
24,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Codzienne rozważania pełne Bożej miłości i nadziei

Gdy trwasz w mojej obecności i słuchasz moich słów, żywa woda mojego Ducha i życia napełnia twoje serce i duszę. Tylko wówczas możesz odkryć moje serce, moją miłość oraz mój pokój. Gdy poprzez moje słowa zobaczysz Ojca, także mocniej Go pokochasz. A z miłości do Ojca i do Mnie rzeki wody żywej zaczną się rozlewać z twego serca na innych.

Fragment książki

Czy można z Chrystusem stworzyć więź tak prawdziwą i tak realną jak ta, która nas łączy z kimś najważniejszym dla nas tu, na ziemi?

Steven K. Scott swoje modlitwy postanowił rozpoczynać od słów wypowiedzianych bezpośrednio przez Pana Jezusa - skierowanych do Jego uczniów i do zwykłych ludzi - które zachowały się dla nas na kartach Ewangelii. Gdy autor zaczął je rozważać, szybko stały się dla niego źródłem modlitewnej inspiracji i ważną duchową lekcją.

W każdym słowie Jezusa Bóg zwraca się bezpośrednio do ciebie z miłością, prawdą, zrozumieniem i głębokim pokojem. Te słowa radykalnie zmieniają życie.

Usłysz Jezusa to niezwykłe zapiski, niemal prywatne wiadomości Jezusa skierowane do nas. Pozwalają dostrzec i zrozumieć największy cud życia - to, że każdy z nas jest ukochanym dzieckiem Bożym.

Specyfikacja
ISBN 978-83-65706-15-7
Okładka miękka
Liczba stron 397
Wymiary 150 x 210 mm
Autor Steven K. Scott
Rok wydania 2017
Znaczniki produktu