Ostatnie sztuki! -60%

Ucho igielne - rzecz o sakramentach plus Słyszycie? Pakiet książek rekolekcyjnych

Special Price 8,00 zł   Normalna cena 19,90 zł Oszczędzasz 11 zł
Najniższa cena z 30 dni: 9,90 zł
Dostępność: W magazynie
Więcej informacji
Podtytuł Komplet rekolekcyjny
Numer katalogowy 643005
Wymiary 140 x 200 mm
Okładka miękka
Ilość stron 104+128

Ucho igielne. Rzecz o sakramentach

Wyjątkowe rekolekcje o siedmiu sakramentach autorstwa o. Macieja Brauna – misjonarza i duszpasterza młodzieży. Sprawne połączenie nauczania katechizmowego i przykładów zaczerpniętych z codziennego życia sprawia, ze książkę czyta się jednym tchem, a po przeczytaniu – chętnie do niej wraca.

Słyszycie?

Program życia chrześcijańskiego dla młodych i nie tylko – w kazaniach i komentarzach do fragmentów Pisma Świętego czytanych w święta i uroczystości roku liturgicznego oraz dotyczących ważnych wydarzeń w życiu człowieka.

Maciej Braun CR - duszpasterz młodzieży, która w jego kapłańskiej posłudze zajmuje jedno z najwyższych mejsc. Był także duszpasterzem czarnoskórych mieszkańców Tanzanii, gdzie proboszczował. To właśnie z Afryką wiąże swą dalszą przyszłość. Niektórzy twierdzą, że jest "niespokojnym typem" - trudno mu usiedzieć w miejscu. Bywa wtedy wyjątkowo nieszczęśliwy. Jednym z jego pomysłów jest parafialne kino.

Samouk - gitarzysta, wokalista i kompozytor. Z grupami młodzieży w Bytomiu i Wiedniu wydał płyty z muzyką religijną. Prowadził audycje w Radiu eM i Radiu Plus Gliwice. Katolickie Radio Anioł Beskidów za ducha chrześcijańskiej radości wyróżniło go nagrodą ks. Jacka Wieczorkiewicza - zmarłego nagle jurora festiwalu "Psallite Deo" w Kętach. Pochodzi z Wielkopolski. Urodził się w 1977 roku w Poznaniu. Po maturze wstąpił do Zgromadzenia Zmartwychwstańców. W 2003 r. przyjął święcenia kapłańskie. "Tobie dziś w ofierze sarce daję swe" - oto jego życiowa dewiza. Obecnie duszpasterz Polonii w Wiedniu.

Inni klienci kupili również