Ostatnie sztuki! -80%

Ucho igielne. Rzecz o sakramentach

Special Price 4,00 zł   Normalna cena 19,90 zł Oszczędzasz 15 zł
Najniższa cena z 30 dni: 4,00 zł
Dostępność: W magazynie
Więcej informacji
ISBN 978-83-61881-40-7
Numer katalogowy 881407
Okładka miękka
Ilość stron 140 x 200 mm

Wyjątkowe rekolekcje o siedmiu sakramentach autorstwa o. Macieja Brauna – misjonarza i duszpasterza młodzieży. Sprawne połączenie nauczania katechizmowego i przykładów zaczerpniętych z codziennego życia sprawia, że książkę czyta się jednym tchem, a po przeczytaniu – chętnie do niej wraca.

Maciej Braun CR - duszpasterz młodzieży, która w jego kapłańskiej posłudze zajmuje jedno z najwyższych mejsc. Był także duszpasterzem czarnoskórych mieszkańców Tanzanii, gdzie proboszczował. To właśnie z Afryką wiąże swą dalszą przyszłość. Niektórzy twierdzą, że jest "niespokojnym typem" - trudno mu usiedzieć w miejscu. Bywa wtedy wyjątkowo nieszczęśliwy. Jednym z jego pomysłów jest parafialne kino.

Samouk - gitarzysta, wokalista i kompozytor. Z grupami młodzieży w Bytomiu i Wiedniu wydał płyty z muzyką religijną. Prowadził audycje w Radiu eM i Radiu Plus Gliwice. Katolickie Radio Anioł Beskidów za ducha chrześcijańskiej radości wyróżniło go nagrodą ks. Jacka Wieczorkiewicza - zmarłego nagle jurora festiwalu "Psallite Deo" w Kętach. Pochodzi z Wielkopolski. Urodził się w 1977 roku w Poznaniu. Po maturze wstąpił do Zgromadzenia Zmartwychwstańców. W 2003 r. przyjął święcenia kapłańskie. "Tobie dziś w ofierze serce daję swe" - oto jego życiowa dewiza. Obecnie duszpasterz Polonii w Wiedniu.

Inni klienci kupili również