Tylko miłość trwa. Odnaleźć nadzieję w piekle ulicy

Wydawnictwo: Esprit
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 061149
29,00 zł
21,00 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Jeden z wolontariuszy Caritasu, który objaśniał mi podział przestrzeni dworca Termini, spojrzał tylko i od razu mnie przejrzał: „Ale nie chcesz zejść na dół, prawda? Wybij to sobie z głowy!”. Udałam, że tego nie słyszę. Nie chodziło o dreszczyk emocji, ale o głos powołania, silniejszy niż strach. Moim powołaniem było „zejście do piekieł” i jeśli piekło było na dole, musiałam tam pójść.

fragment

Chiara Amirante, dotknięta wielkim cierpieniem, doświadczyła duchowego kryzysu. Uzdrowiona przez Boga zrozumiała, że przygotował On dla niej specjalną misję: musiała zejść na dno piekła, by z determinacją ratować kolejne dusze. Oni - bezdomni, narkomani, uwikłani w sekty, zniewoleni przez zło; i ona - desperacko pragnąca podarować każdemu Radość nie z tego świata. Możesz ją nazywać marzycielką lub żyjącą złudzeniami idealistką. Jej życie jest jednak dowodem na to, że nie ma nic niemożliwego dla Tego, Który jest miłością.

Chiara Amirante - katolicka działaczka społeczna, założycielka wspólnoty Nowe Horyzonty, pomagającej ubogim i skrzywdzonym w wielu krajach, oraz domów dla ludzi z marginesu - Miasteczek Niebo. W inicjatywy te zaangażowało się blisko siedem milionów ludzi na całym świecie. W 2006 roku założyła wspólnotę modlitewną Rycerze Światła, posługującą w jedenastu krajach świata, w tym Belgii, Francji, Niemczech i USA.

Specyfikacja
ISBN 978-83-66061-14-9
Okładka miękka
Liczba stron 272
Wymiary 130 x 200 mm
Autor Chiara Amirante
Rok wydania 2018
Znaczniki produktu