Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Tylko miłość trwa. Odnaleźć nadzieję w piekle ulicy

  Wydawnictwo: Esprit
  Kod katalogowy: 061149
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Jeden z wolontariuszy Caritasu, który objaśniał mi podział przestrzeni dworca Termini, spojrzał tylko i od razu mnie przejrzał: „Ale nie chcesz zejść na dół, prawda? Wybij to sobie z głowy!”. Udałam, że tego nie słyszę. Nie chodziło o dreszczyk emocji, ale o głos powołania, silniejszy niż strach. Moim powołaniem było „zejście do piekieł” i jeśli piekło było na dole, musiałam tam pójść.

  fragment

  Chiara Amirante, dotknięta wielkim cierpieniem, doświadczyła duchowego kryzysu. Uzdrowiona przez Boga zrozumiała, że przygotował On dla niej specjalną misję: musiała zejść na dno piekła, by z determinacją ratować kolejne dusze. Oni - bezdomni, narkomani, uwikłani w sekty, zniewoleni przez zło; i ona - desperacko pragnąca podarować każdemu Radość nie z tego świata. Możesz ją nazywać marzycielką lub żyjącą złudzeniami idealistką. Jej życie jest jednak dowodem na to, że nie ma nic niemożliwego dla Tego, Który jest miłością.

  Chiara Amirante - katolicka działaczka społeczna, założycielka wspólnoty Nowe Horyzonty, pomagającej ubogim i skrzywdzonym w wielu krajach, oraz domów dla ludzi z marginesu - Miasteczek Niebo. W inicjatywy te zaangażowało się blisko siedem milionów ludzi na całym świecie. W 2006 roku założyła wspólnotę modlitewną Rycerze Światła, posługującą w jedenastu krajach świata, w tym Belgii, Francji, Niemczech i USA.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-66061-14-9
  Okładkamiękka
  Liczba stron272
  Wymiary130 x 200 mm
  AutorChiara Amirante
  Rok wydania2018
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu