Trzeba aby Chrystus Panował

Wydawnictwo: Ikona
Dostępność: W magazynie
Kod katalogowy: 461216
9,90 zł
4,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

„Nastaną straszne czasy dla Polski. Burza z piorunami oznacza karę Bożą, która dotknie naród polski za to, że ten naród odwrócił się od Pana Boga przez grzeszne życie”.

„Tylko te państwa nie zginą, które oddadzą się Jezusowemu Sercu przez intronizację, które Go uznają swym Królem i Panem”.

„Państwa oddane pod panowanie Chrystusa i Jego Boskiego Serca dojdą do szczytu potęgi i będzie już jedna owczarnia i jeden pasterz”.

„Pan Jezus w szczególny sposób chce być naszym Królem, tego On sobie życzy. Polska musi w sposób wyjątkowy, uroczyście ogłosić Pana Jezusa swym Królem przez intronizację i wtedy Jezus będzie jej błogosławił i bronił od nieprzyjaciół”.

„Polska musi uznać Chrystusa Pana swym Królem nie w teorii, lecz w praktyce”.

Z pism Sługi Bożej Rozalii Celakówny


Seria: „Naglące wezwania".


Czesław Ryszka, pisarz i polityk, poseł na Sejm (1997-2001), senator (2005-2011), publicysta tygodnika „Niedziela”, autor ponad 60 książek, tłumaczonych również na języki obce. W swojej twórczości łączy zainteresowania historią Kościoła, teologią i literaturą. Autor jasnogórskiej trylogii, licznych książek biograficznych o świętych, sanktuariach i objawieniach maryjnych, zagrożeniach duchowych. Kilka książek o tematyce papieskiej wieńczy tom Jan Paweł II. Święty XXI wieku.

Specyfikacja
ISBN 978-83-65461-21-6
Okładka miękka
Liczba stron 168
Wymiary 110 x 160 mm
Autor Czesław Ryszka
Rok wydania 2015
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: