Trylogia „Na Podlasiu”. Komplet 3 książek + torba gratis

Szara Godzina
miękka
Nie

Opis produktu

Antonia, Cecylia i Aleksandra - trzy kobiety. Trzy odmienne losy. Trzy tomy cyklu powieści Agnieszki Panasiuk rozgrywającego się na południowym Podlasiu w drugiej połowie XIX stulecia.

W komplecie:

Antonia, t.1., s.352
Antonia Gillard traci posadę nauczycielki na pensji dla dziewcząt Opuszcza Warszawę i zostaje guwernantką w domu rosyjskiego urzędnika w Białej na Podlasiu.

Cecylia, t.2., s. 272
Cecylia, uważana za dziwaczkę z powodu wielkiej nieśmiałości, postanawia odmienić swoje życie i otwiera się na świat i ludzi. Dołącza do podziemnego seminarium nauczycielskiego i rusza z pomocą represjonowanym unitom.

Aleksandra, t.3, s. 288
Aleksandra, młoda aktorka i tancerka, olśniewa warszawską publiczność i łamie męskie serca. Nieszczęśliwy wypadek zmusza ją do powrotu w rodzinne strony - na Podlasie. Spokój Aleksandry burzą demony przeszłości. Musi zmierzyć się z trudną rodzinną historią i wspomnieniami nieszczęśliwej miłości.

Szczegóły produktu

Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-66573-98-7
Numer katalogowy: 573987
Wymiary: 140 x 200 mm
EAN: 9788366573987
Cena regularna:
107,70 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 107.70 zł
Nasza cena:
5,90 zł
Oszczędź 101,80 zł
Brutto
Chwilowy brak produktu
Recenzje (0)