Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Testament serca. Prezent dla Ciebie i Twoich bliskich

  Kod katalogowy: 227391
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Prezent dla Ciebie i Twoich bliskich

  Testament Serca to rodzaj duchowego pamiętnika do samodzielnego wypełnienia, sporządzonego na wzór testamentu. Nie służy on do rozporządzania przedmiotami materialnymi, ale pomaga dzielić się dobrami duchowymi, które są najcenniejsze z tego wszystkiego, co po nas zostanie. W Testamencie zamieszczono pytania i sugestie, które pomogą nam wydobyć z pamięci najważniejsze i najszczęśliwsze chwile naszego życia, aby zachować je dla najbliższych. Testament Serca jest więc szansą na podarowanie bliskim czegoś, co jest cenniejsze niż majątek - opowieści o Twoim życiu, doświadczeniach życiowych, popełnionych błędach, wygranych bitwach oraz miłości, która nigdy nie przemija. Dobry pomysł na upominek dla bliskiej osoby!

  Urodziłem się 27 sierpnia 1969 roku. Przez ostatnie 10 lat w moim najbliższym otoczeniu umierali mniej lub bardziej bliscy mi ludzie. Jedni byli bardzo młodzi, inni - jak moja babcia wiekowi. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ale pomimo tego, nieustannie czułem, że w wielu przypadkach zabrakło mi czasu, żeby jeszcze o coś zapytać, porozmawiać, odwiedzić, spojrzeć, wypić herbatę...

  Zacząłem pytać ludzi, którzy stawali na mojej drodze, czy mają podobne doświadczenia. Okazało się, że w zdecydowanej większości tak.

  Pytałem ich, czy mają napisany testament. Większość mówiła, że nie. Na pytanie dlaczego? - najczęściej odpowiadali, że jeszcze mają czas, albo, że nie mają nic cennego, co mogliby przepisać swoim bliskim. Pytałem dalej - jak myślisz, ile jeszcze masz czasu...? Czy na pewno nie masz nic do dania swoim bliskim? Czy cenniejsze niż majątek - nie jest Twoje życie, doświadczenia życiowe, wygrane bitwy, popełnione błędy...?

  Zacząłem zadawać sobie pytania próbować na nie odpowiadać. I wtedy napisałem własny testament - Testament serca. Pytania, które sobie zadałem, stały się inspiracją dla wielu ludzi, którzy postanowili spotkać się ze samym sobą, pisząc własny Testament serca. Niezależnie dla kogo, po co i dlaczego.

  Autor,
  22.02.2009

  Specyfikacja
  ISBN978-83-7422-5739-1
  Okładkatwarda
  Liczba stron75
  Wymiary210 x 295 mm
  AutorBarbara Gruszka-Zych
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu