Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Tata bohater. Jak być mocnym ojcem, którego dzieci potrzebują

  Wydawnictwo: Wydawnictwo M
  Kod katalogowy: 211063
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Dzieci pragną i potrzebują, by ich ojcowie byli bohaterami.

  Niezależnie od tego, czy sobie zdajesz z tego sprawę, czy nie, jako tata jesteś centrum świata swoich dzieci, jesteś tym, na kim chcą we wszystkim polegać. I jest w Tobie siła, by temu sprostać! - takie jest przesłanie najnowszej książki dr Meg Meeker, autorki bestsellerowych poradników dla rodziców. Nawet jeśli Twoje dotychczasowe relacje z dziećmi były trudne, pełne napięć albo bardzo ograniczone, to nie znaczy, że nie możesz tego zmienić. Nie poddawaj się. Krok po kroku, dr Meg Meeker pokazuje mężczyznom, jak stać się mądrymi, silnymi i zaangażowanymi ojcami.

  Za zamkniętymi drzwiami mojego gabinetu dzieci mówią, że płaczą, kiedy tata na nie krzyczy, ponieważ rozpaczliwie chcą, żeby uważał, że są wspaniałe; mówią mi, że myślą o tobie, tato, jako najsilniejszym, najmądrzejszym człowieku na świecie. Myślą o tobie jako o wspaniałym człowieku - myślą o tobie jako o bohaterze - ich bohaterze - bo jesteś ich tatusiem; tym jedynym autorytetem, którego chcą zadowolić bardziej niż jakąkolwiek inną osobę; nie matkę, nie trenera i nie ich nauczyciela, ale ciebie.

  Dr Meg Meeker

  Meg Meeker, dr n.med., jest autorką książek: Mocni ojcowie, mocne córki, Jak wychować chłopca na mężczyznę, 10 zwyczajów szczęśliwych matek. Ma ponadtrzydziestoletnią praktykę jako lekarz pediatra i lekarz młodzieży, zajmuje się dziećmi oraz ich rodzicami. Dr Meeker jest matką czworga dzieci. Mieszka i pracuje ze swoim mężem w północnym Michigan, USA.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-8021-106-3
  Okładkamiękka
  Liczba stron208
  Wymiary140 x 200 mm
  AutorMeg Meeker
  Rok wydania2018
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu