Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Taki duży. Arka Noego 10 lat później

  Wydawnictwo: Paganini
  Kod katalogowy: 049155
  Dostępność: W magazynie
  Stara cena: 19,50 zł
  10,90 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 10,90 zł
  i h
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Pewnego razu podczas koncertu wymyśliliśmy zabawę, która polegała na tym, że gdzie się dało wciskaliśmy „a”. Ja i Dominik, tylny rząd, czyli ten, który śpiewał. Był straszny hałas, więc myśleliśmy, że nas nie słychać. Wciskaliśmy to wszędzie: „a nie boję”, „a gdy”, „a ciemno”, „a jest”. Straszne. Cały koncert! Nie dość, że nikt nic nie rozumiał, to jeszcze my, z tych emocji, że robimy coś zabawnego. śpiewaliśmy coraz głośniej i na końcu było słychać tylko nas! (Majka)

  Nie byliśmy gwiazdami. Pamiętam, że kiedy przeginaliśmy i zaczynała się totalna „głupawa”, to Lica często inicjował modlitwę. Ważne było to, że nie graliśmy dla kariery, tylko była w tym misja. Żaden zespół w Polsce przed Arką nie ewangelizował na taką skalę. (Mikołaj)

  Zaczęliśmy grać, Ojciec Święty przechodził, zatrzymał się na chwilę, popatrzył, usiadł i... pozwolił nam grać prawie godzinę! Zapowiadałem utwory, Ojciec Święty dopowiadał, komentował, czasem mi przerywał. Kiedy mówiłem, że świętych można wszędzie zobaczyć, nawet w Watykanie, to mówił: „No, no, no!” Ale w końcu powiedział: „Nie gadać, grać!”. (Lica)

  Specyfikacja
  ISBN978-83-89049-15-5
  Okładkamiękka
  Liczba stron108
  Wymiary120 x 200 mm
  AutorWeronika Gurdek
  Rok wydania2010
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *