Tajemnice Jana Pawła II

29,90 zł
Dostępność: Brak w magazynie
Więcej informacji
ISBN 978-83-7569-139-9
Numer katalogowy 909105
Wymiary 135 x 200 mm
Okładka miękka
Ilość stron 256

Historia, której nie sposób czytać bez dreszczu emocji. Bezwzględnie jedna z najbardziej frapujących i odkrywczych książek o polskim Papieżu. Znany dziennikarz-watykanista Antonio Socci stawia sensacyjną tezę, że pontyfikat Jana Pawła II ma jeszcze jeden, dotąd nieodkryty lub ledwie lekko zarysowany przez biografów wymiar. Twierdzi, że Karol Wojtyła od 26. roku życia doznawał głębokich doświadczeń mistycznych! "Jakich tajemnic strzegł Karol Wojtyła? O czym wiedział?" - pyta autor i rozpoczyna niecodzienne śledztwo.

Podąża tropami tajemnic z Fatimy, związków z Ojcem Pio, przepowiedni i objawień Maryjnych, wydarzeń z Medjugorie i wielu innych nadprzyrodzonych znaków towarzyszących posłudze - jak określa sam autor - Jana Pawła Wielkiego. Konfrontuje je z relacjami świadków, watykańskimi dokumentami, opiniami bliskich Papieżowi osób.

Wyniki tego śledztwa są absolutnie zaskakujące! Rzucają zupełnie nowe światło na rolę jaką odegrał Jan Paweł II w dziejach świata, nie tylko jako wybitny przewodnik duchowy, ale i człowiek który miał realny kontakt z Bogiem w wymiarze, który trudno sobie wyobrazić...