Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Sztuka szczęśliwego życia we dwoje

  Wydawnictwo: Wydawnictwo M
  Kod katalogowy: 210158
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  „Żyli długo i szczęśliwie” - w małżeństwie. Czy to możliwe, skoro z czasem okazuje się, że nasza druga połowa nie jest ideałem: bajecznym rycerzem na białym koniu czy wymarzoną księżniczką z zamkowej wieży? Badania wykazują, że wzrost poczucia szczęścia w małżeństwie jest doświadczany średnio tylko przez pierwsze dwa lata. Później, gdy współmałżonek nie daje nam takiego szczęścia, jakiego oczekiwaliśmy, często myślimy, że coś jest z nami nie tak. Tymczasem jest to naturalna dynamika miłości. Sekret tkwi w tym, aby jak najszybciej zrozumieć, najlepiej jeszcze przed ślubem, że uszczęśliwia nie małżeństwo samo w sobie, ale to żona i mąż mogą swój związek uczynić szczęśliwym - gdy dobrze nim pokierują, gdy porzucą egoistyczne fantazje na rzecz wytrwałej pracy nad wzajemnymi relacjami.

  Książka pomaga podtrzymać puls szczęścia w małżeństwie. Podaje praktyczne strategie działania i zasady oparte na wielu solidnych badaniach, m.in. z dziedziny neurobiologii i psychologii, które przetrwały próbę czasu.

  Les i Leslie Parrott pracują na Uniwersytecie Seattle Pacific, gdzie założyli Center for Relationship Development. On jest psychologiem, a ona terapeutą małżeńskim i rodzinnym. Są autorami wielu książek, z których część znalazła się na liście bestsellerów „New York Tlmesa”. Występują w programach telewizyjnych, publikują w czasopismach, jeżdżą po kraju z wykładami. Ich strona Internetowa LesandLesli.com zawiera ponad tysiąc krótkich filmów wideo, w których odpowiadają na pytania dotyczące budowania związków.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-8021-015-8
  Okładkamiękka
  Liczba stron224
  Wymiary140 x 200 mm
  Rok wydania2015
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu