Ostatnie sztuki!

Szadź

Znak
miękka
2024
432
Tak
Ostatnie sztuki

Opis produktu

Policjantka kontra psychopata.

Sławomir Wolski to na pozór idealny mąż i ojciec. W rzeczywistości – potwór w ludzkiej skórze. Jego ofiary? Młode i ufne dziewczyny. Jego metoda? Uwodzenie, a potem... czysta rozkosz zabijania.

Gdy w lesie pod Skarżyskiem odkryte zostają zmasakrowane zwłoki młodej dziewczyny, komisarz
Agnieszka Polkowska czuje, że to dopiero początek mrocznej układanki, którą zostawił dla niej morderca. Kto będzie w tej grze ofiarą, a kto przynętą? Co zrobi Polkowska, gdy życiu jej od lat niewidzianej córki zacznie zagrażać niebezpieczeństwo? I jakie demony przeszłości łączą zabójcę i policjantkę?

Szadź to thriller psychologiczny, w którym Igor Brejdygant mistrzowsko prowadzi czytelnika przez labirynt ludzkich obsesji, strachu i zemsty. W serialowej wersji Playera, której powstały już cztery sezony, w dwójkę bohaterów wcielają się Aleksandra Popławska i Maciej Stuhr. 

Szczegóły produktu

Znak
Oprawa: miękka
Rok wydania: 2024
ISBN: 978-83-240-6700-8
Liczba stron: 432
Numer katalogowy: 067008
Wymiary: 140 x 205 mm
EAN: 9788324067008
Cena regularna:
49,90 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 49.90 zł
Nasza cena:
34,90 zł
Oszczędź 15,00 zł
Brutto

Pośpiesz się! W magazynie pozostała niewielka ilość towaru.
Promocja wkrótce się kończy.

Recenzje (0)