Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Święty romans. Ćwiczenia i dziennik

  Kod katalogowy: 941545
  Dostępność: BRAK NA STANIE
  Stara cena: 33,60 zł
  18,90 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 24,90 zł
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Czy pragniesz odzyskać własne serce? Czy chcesz usłyszeć, jak Bóg przywołuje cię do siebie z miłością, która nie zna miary, zapraszając cię do życia pełnego zachwytu i przygód? Książka Święty romans. Ćwiczenia i dziennik pomoże ci odsłonić twoje serce i odkryć, że Bóg jest Autorem wspaniałej historii - w której ty odgrywasz bardzo ważną rolę. Dzięki tej książce:

  • Zrozumiesz, że życie, jakie dla siebie planujesz, może być zbyt zabezpieczone i uładzone w porównaniu z dramatem, jaki napisał dla ciebie Bóg.

  • Uwolnisz się od cierpienia, jakie sprawiają ci wewnętrzne rany, otworzysz się bardziej na miłość Boga, który cię kocha.

  • Dostrzeżesz, jak szatan usiłuje odciągnąć cię od Bożej „wielkiej opowieści”, i poznasz metody, jakimi możesz go pokonać.

  • Zaczniesz trwać przy swoim Ukochanym i pozwolisz, by On sam dał ci prawdziwe, nieziemskie poczucie bezpieczeństwa, które nie jest uzależnione od zewnętrznych okoliczności.

  To uzupełnienie Świętego romansu zawiera liczne pytania, ćwiczenia i propozycje prowadzenia dziennika oraz wskazówki dotyczące korzystania z różnych form sztuki, które pomogą ci odbyć wielką i zmieniającą całe życie podróż do serca samego Boga.

  Specyfikacja
  ISBN978-83-86941-54-5
  Okładkamiękka
  Liczba stron320
  Wymiary150 x 210 mm
  AutorJohn Eldredge
  Rok wydania2007
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *