Święta Rita. Album z filmem DVD

Wydawnictwo: Rafael
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
34,90 zł
32,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Święta Rita. Cudowna historia patronki od spraw beznadziejnych (Książka z płytą DVD)

Rita z Cascii to dziś jedna z ulubionych świętych. Solidnie na tę pozycję zapracowała swoją... skutecznością. Tysiące ludzi – o czym głoszą pozostawione świadectwa – doświadczyło i doświadcza jej wstawiennictwa nawet w najtrudniejszych sprawach. Jest patronką od spraw beznadziejnych, przy czym w kontekście św. Rity należałoby napisać: „wydawałoby się beznadziejnych”.

W albumie znalazły się: bogato ilustrowana biografia, nabożeństwo, historia i miejsca kultu, także w Polsce, oraz modlitwy za wstawiennictwem św. Rity w sprawach trudnych. Wszystko to sprawia, że publikacja nie jest zwykłym albumem, ale dodatkowo przewodnikiem i modlitewnikiem. Mamy nadzieję, że jeszcze bardziej przyczyni się ona do popularyzacji kultu wyjątkowej świętej – św. Rity z Cascii.

Zapraszamy także na seans poruszającego filmu o Ricie z Cascii. Do książki dołączona jest płyta z filmem DVD. Znakomicie zrealizowany, z ciekawą, intrygującą fabułą, wiernie oddający ducha epoki, łączący najlepsze wartości obrazu historycznego z jasnym, klarownym przesłaniem moralnym, które swoim życiem niosła tytułowa bohaterka.

Pozycja aktualnie niedostępna w sprzedaży

Specyfikacja
Podtytuł Cudowna historia patronki od spraw beznadziejnych
ISBN 978-83-7569-221-1
Okładka twarda
Liczba stron 64
Wymiary 185 x 290 mm
Autor Giorgio Capitani, reż.
Rok wydania 2011
Znaczniki produktu