Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij
  Powrót

  Świąteczne wydanie katalogu Klubu Książki Katolickiej Prodoks!

  16 lis 2021

  Szanowni Państwo!

  Zapraszamy do bogatej oferty świątecznej Klubu Książki Katolickiej „Prodoks”! Wśród licznych nowości gorąco polecamy pięknie wydaną wyjątkową lekturę Lectio divina, zawierającą Ewangelie i medytacje na każdy dzień roku oraz dwa wielkie dzieła zaprezentowane w załączonym dodatku: imponującą Historię Kościoła katolickiego w Polsce oraz wydaną w efektownej szacie graficznej oraz barwnie ilustrowana opowieść o cudownych ikonach (Cudowne ikony).

  Zwracamy uwagę na szeroki wybór książek i zestawów, które warto nabyć jako wartościowe świąteczne prezenty dla najbliższych. Zapraszamy do zakupów.

  Na nadchodzące Święta Narodzenia Pańskiego składamy Państwu życzenia obfitych łask od Nowo narodzonego Jezusa.

  Jak co katalog nasi klienci mogą spodziewać się w paczce z zamówieniem nawet kilku prezentów.

  Pierwszym z nich jest kolejny numer czasopisma Dobre Nowiny, gazety ewangelizacyjnej. Otrzymuje go każdy kupujący.

  Wszyscy, którzy dokonają zakupu na co najmniej 120 złotych, otrzymają karnet Wigilia w rodzinie (Wydawnictwo AA, wymiary: 15x21 cm).

  Trzecim prezentem, za zakup o wartości co najmniej 150 zł, jest Modlitewnik za wstawiennictwem św. Ojca Pio (Wydawnictwo AA, wymiary: 12x16 cm, stron: 64).

  Uwaga! W razie wyczerpania nakładów gratisów przedstawionych na okładce katalogu, zastrzegamy sobie prawo do ich zamiany na inne!

  Do naszych najnowszych katalogów można zajrzeć na tej stronie », a na jej końcu zamówić darmową ich wysyłkę.

  Życzymy udanych zakupów i słonecznych wakacji!