Świąteczne wydanie katalogu Klubu Książki Katolickiej

piątek, 9 listopada 2018

Szanowni Państwo!

W czasie poprzedzającym dzień Świętego Mikołaja i Uroczystość Bożego Narodzenia zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Pojawiło się w niej wiele nowych propozycji, m.in. znakomita książka wprowadzająca w życie Jezusa Chrystusa autorstwa słynnego amerykańskiego arcybiskupa Fultona Sheena. Miłośnikom literatury pięknej szczególnie polecamy nowe powieści: Miłosierdzie Jeana Raspaila oraz Galeria szeptów Bartosza Geislera.

Godna szczególnego polecenia jest najnowsza książka Joanny Wieliczki- Szarkowej Dziś idę walczyć, mamo - wydana dla upamiętnienia najmłodszych polskich bohaterów, nastoletnich żołnierzy i powstańców, którzy przelewali krew za naszą Ojczyznę.

Dla młodych miłośników naszej ojczystej historii szczególnie atrakcyjną propozycją jest nowy, znakomity komiks Poczet władców polskich.

Znajdą u nas Państwo również dobrą ofertę śpiewników, kompletów kolędowych, terminarzy oraz innych propozycji związanych z obchodzeniem Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. A ponadto - setki innych pozycji książkowych, które serdecznie Państwu polecamy, życząc udanych zakupów.

W czasie Świąt Bożego Narodzenia, które są przed nami, w szczególny sposób oddajemy cześć Świętej Rodzinie z Nazaretu, powierzając Jezusowi, Jego Matce i opiekunowi, św. Józefowi, sprawy naszych rodzin. Do każdego zamówienia z katalogu 11/2018 dołączymy gratisowy obrazek ze Świętą Rodziną. Na rewersie obrazka zamieszczono fragment modlitwy św. Jana Pawia II w intencji naszych rodzin.
Rozmiar obrazka: 7x12 cm.

Prezentem do zamówień za co najmniej 99 zł jest w tym katalogu wyjątkowy kalendarz ścienny zawierający 12 barwnych fotografii zabytkowych, drewnianych polskich świątyń - kościołów i cerkwi - Kościoły drewniane w Polsce 2019. Wiele z nich zostało wpisanych na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Mistyczne piękno i artystyczny kunszt, z jakim wzniesiono te unikalne świątynie, są wymownym świadectwem wiary i ducha chrześcijańskiego mieszkańców Rzeczypospolitej. Pod każdą fotografią zamieszczono kalendarium na dany miesiąc z wyszczególnieniem uroczystości i świąt katolickich.

Zamówienia na kwotę co najmniej 200 złotych nagradzamy natomiast pakietem 9 karnetów świątecznych z motywami bożonarodzeniowymi, z kopertami. Wymiary 15x10 cm.

Najnowsze katalogi można pobrać w wersji elektronicznej na tej stronie: Pobierz katalog KKK >>

Życzymy udanych zakupów