Św. Siostra Faustyna. Rekolekcje

Wydawnictwo: Wydawnictwo M
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 432598
19,90 zł
14,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Św. Siostra Faustyna. Rekolekcje są propozycją pójścia drogą jej zaufania Bogu i odkrywania tajemnicy miłosierdzia na modlitwie, w czasie Mszy świętej, rozważania męki Chrystusa, służby bliźnim i wypełniania codziennych obowiązków.

Każdy dzień ma za przedmiot rozważanie szczególnego tematu z życia Apostołki Bożego Miłosierdzia, poczynając od jej modlitwy, przez życie sakramentalne, przyjęcie kierownictwa duchowego, aż po szczyty mistycznego zjednoczenia z Bogiem. Cytowane z Dzienniczka teksty mają pomóc pogłębionej refleksji nad naszymi sprawami duchowymi, stając się jakby lustrem, w którym będzie odbijać się nasze doświadczenie Boga. Przypominając o największej prawdzie naszej wiary, że Bóg jest Ojcem miłosierdzia, Siostra Faustyna staje się mistrzynią życia duchowego, pokazując z niezwykłą cierpliwością, jak szukać Boga i znajdować go w szarych sprawach codziennych zajęć.

Ks. Jan Machniak - profesor Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II, doktor habilitowany teologii, kierownik Katedry Duchowości UPJPII w Krakowie, pracował przy procesie beatyfikacyjnym św. Faustyny. Autor wielu książek z dziedziny teologii duchowości.

Specyfikacja
ISBN 978-83-8043-259-8
Okładka twarda
Liczba stron 184
Wymiary 120 x 170 mm
Autor ks. Jan Machniak
Rok wydania 2017
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: