Szukaj
Wszystkie kategorie
  Menu Zamknij

  Straszna książka

  Wydawnictwo: Stacja7
  Kod katalogowy: 122422
  Dostępność: W magazynie
  Stara cena: 49,90 zł
  29,90 zł
  Najniższa cena z 30 dni: 29,90 zł
  i h
  Wysyłka do
  *
  *
  Shipping Method
  Sposób wysyłki
  Przewidywane doręczenie (od dnia wysyłki)
  Cena
  Podaj kod pocztowy, aby wyliczyć koszty wysyłki

  Popularny kaznodzieja dominikański, o. Adam Szustak OP i biblista ks. dr Marcin Kowalski wprowadzają czytelnika w świat najbardziej przerażających symboli i wizji opisanych na kartach Biblii. Straszna książka odkrywa prawdy duchowe i dotyka głębi duszy. Książka pełna jest ciekawostek i wiedzy biblijnej przekazanej prostym, zrozumiałym językiem. Przeczytamy tu m.in. o przepowiedniach Proroków Starego Testamentu, o proroczych snach, o powtórnym przyjściu Chrystusa na końcu czasów oraz o innych wizjach, znakach i symbolach zapowiadających apokalipsę i czasy ostateczne.

  Być może niektórzy z nas, czytając Pismo Święte i słysząc o ognistych rydwanach, wielookich zwierzętach lub też rękach piszących po ścianach, zastanawiają się, o co w tym wszystkim chodzi. W tej Strasznej książce, naprawdę strasznej, będziemy próbowali Wam to wszystko wyjaśnić. W każdym rozdziale będę pokazywał jedno proroctwo, jedną wizję, jeden sen czy symbol, po czym spróbuję wyjaśnić jego znaczenie i to, co Bóg chce przez te obrazy nam dać. Będę odkrywa duchową prawdę. A ks. Marcin opowie jeszcze więcej.

  o. Adam Szustak OP

  W świecie autorów piszących o Apokalipsie niebo splata się z ziemią, a czas ziemski z niebiańskim. Między tymi rzeczywistościami nie tylko nie ma rozwodu ostatecznego, ale istnieje ścisła symbioza. Świat niebiański, pełen światła, pochyla się nad światem ziemskim, który tonie w mroku i jęczy pod panowaniem zła. Wybawienie przyjść może tylko za sprawą Bożej interwencji i Mesjasza, którego On wzbudzi.

  ks. Marcin Kowalski

  Książka powstała na podstawie „Strasznych rekolekcji” realizowanych we współpracy z portalem Stacja7.pl

  Specyfikacja
  ISBN978-83--951224-2-2
  Okładkatwarda
  Liczba stron526
  Wymiary150 x 210 mm
  AutorAdam Szustak OP
  Autorks. Marcin Kowalski
  Rok wydania2018
  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu! Zamknij
  • Produkt można ocenić dopiero po jego zakupieniu
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *
  Znaczniki produktu