Straszna książka

Wydawnictwo: Stacja7
Dostępność: W magazynie
Kod katalogowy: 122422
49,90 zł
29,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Popularny kaznodzieja dominikański, o. Adam Szustak OP i biblista ks. dr Marcin Kowalski wprowadzają czytelnika w świat najbardziej przerażających symboli i wizji opisanych na kartach Biblii. Straszna książka odkrywa prawdy duchowe i dotyka głębi duszy. Książka pełna jest ciekawostek i wiedzy biblijnej przekazanej prostym, zrozumiałym językiem. Przeczytamy tu m.in. o przepowiedniach Proroków Starego Testamentu, o proroczych snach, o powtórnym przyjściu Chrystusa na końcu czasów oraz o innych wizjach, znakach i symbolach zapowiadających apokalipsę i czasy ostateczne.

Być może niektórzy z nas, czytając Pismo Święte i słysząc o ognistych rydwanach, wielookich zwierzętach lub też rękach piszących po ścianach, zastanawiają się, o co w tym wszystkim chodzi. W tej Strasznej książce, naprawdę strasznej, będziemy próbowali Wam to wszystko wyjaśnić. W każdym rozdziale będę pokazywał jedno proroctwo, jedną wizję, jeden sen czy symbol, po czym spróbuję wyjaśnić jego znaczenie i to, co Bóg chce przez te obrazy nam dać. Będę odkrywa duchową prawdę. A ks. Marcin opowie jeszcze więcej.

o. Adam Szustak OP

W świecie autorów piszących o Apokalipsie niebo splata się z ziemią, a czas ziemski z niebiańskim. Między tymi rzeczywistościami nie tylko nie ma rozwodu ostatecznego, ale istnieje ścisła symbioza. Świat niebiański, pełen światła, pochyla się nad światem ziemskim, który tonie w mroku i jęczy pod panowaniem zła. Wybawienie przyjść może tylko za sprawą Bożej interwencji i Mesjasza, którego On wzbudzi.

ks. Marcin Kowalski

Książka powstała na podstawie „Strasznych rekolekcji” realizowanych we współpracy z portalem Stacja7.pl

Specyfikacja
ISBN 978-83--951224-2-2
Okładka twarda
Liczba stron 526
Wymiary 150 x 210 mm
Autor Adam Szustak OP
Autor ks. Marcin Kowalski
Rok wydania 2018
Znaczniki produktu
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: