Stając się sobą. Odkrywanie Bożych marzeń w twoim sercu

Wydawnictwo: Aetos
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 097402
39,90 zł
29,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Kobieta wymarzona przez Stwórcę - jak stać się Bożą wersją siebie?

Stasi Eldredge - współautorka bestsellerów Urzekająca oraz Miłość i wojna - powraca w nowej książce. Stając się sobą to intymne świadectwo zmagań Stasi z bagażem przeszłości, z uzależnieniami i kompleksami. Dzieląc się swoją historią, autorka jednocześnie zaprasza czytelniczki do wspólnego poszukiwania Bożej wizji kobiecości, zachęcając każdą z nas do tego, by coraz pełniej stawała się sobą - kobietą wymarzoną i ukształtowaną przez Stwórcę.
Większość z nas całe życie usiłuje stać się lepszą wersją samej siebie, a mimo to czujemy, że ciągle czegoś nam brakuje. W końcu tracimy nadzieję, że cokolwiek może się zmienić. Stasi Eldredge przekonuje, że zmiana jest możliwa, ale nie nastąpi dzięki nowej diecie, pasji czy zajęciom na fitnessie. Autentyczna przemiana dokonuje się w sercu dzięki głębokiej relacji z Jezusem. To dzięki niej odczuwamy, że jesteśmy kochane i akceptowane przez Boga — nie pewnego dnia, gdy będziemy idealne, ale już dzisiaj.

Stając się sobą to szczere, poruszające i praktyczne przesłanie skierowane do serca każdej kobiety.

Każda z nas zmaga się z negatywnymi myślami o sobie samej... Wstydzimy się naszych słabości i porażek, łudząc się, że pewnego dnia w końcu weźmiemy się w garść. Lektura książki Stając się sobą jest wspaniałym przypomnieniem, że Bóg nas kocha, akceptuje i cieszy się nami — nie pewnego dnia, ale już teraz!

Shannon Ethridge, autorka bestsellerowej serii książek
Every Womans Battle

Stasi Eldredge to chrześcijańska liderka, która poprzez swoją autentyczność napełnia serca kobiet nadzieją! Niech jej wskazówki staną się osobistym przewodnikiem, który poprowadzi cię do Bożego marzenia o tobie. Przeczytaj tę książkę, a doświadczysz prawdziwej przemiany.

Linda Dillow, autorka książek Twórcza partnerka,
Jaką żoną jestem? oraz Intymne sprawy

Specyfikacja
ISBN 978-83-61097-40-2
Okładka miękka
Liczba stron 320
Wymiary 140 x 210 mm
Autor Stasi Eldredge