Spotkania z Jezusem. Historie ludzi, w których życiu Jezus uczynił cuda

Wydawnictwo: Esprit
Dostępność: BRAK W MAGAZYNIE
Kod katalogowy: 349798
29,90 zł
24,90 zł
Sprawdź warunki darmowej wysyłki

Kiedy patrzyłam w zdumiewające oczy Chrystusa - nie potrafię nawet powiedzieć, jakiego były koloru - dotarło do mnie, jak całkowicie mój Zbawca troszczy się o mnie. Był to najcenniejszy podarunek, jaki można dostać - stanąć twarzą w twarz z bezwarunkową miłością.

Fragment

Zranienia z przeszłości, śmierć dziecka, trudności finansowe, uciążliwa choroba czy codzienne troski - wielu z nas przeżyło momenty, w których do głowy przychodziło dramatyczne pytanie: „dlaczego ja?” Lekarstwem na głęboki smutek, strach albo chwilowe zatroskanie może być obecność samego Boga, zdolnego odmienić nasze życie.

W tej książce znajdują się poruszające świadectwa osób, które zaznały bliskości Jezusa wtedy, gdy bardzo Go potrzebowały. Niektórzy wzywali Jego pomocy głośno, inni czekali z cichą nadzieją, a jeszcze inni wierzyli, lecz nie spodziewali się tak cudownego spotkania. Historie o duchowym doświadczeniu, ale przede wszystkim o wielkiej miłości Boga do człowieka, napełniają nadzieją, że On jest wśród nas i nieustannie troszczy się o nasze życie.

Specyfikacja
ISBN 978-83-65706-16-4
Okładka miękka
Liczba stron 277
Wymiary 140 x 205 mm
Autor James Stuart Bell
Rok wydania 2017
Znaczniki produktu